Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor vesztik el teljesen az...

Mikor vesztik el teljesen az eszüket az emberek?

Figyelt kérdés

Facebook pl. Ott a negyed emberiség Éjjel-nappal Budapest-et játszik, manőkeneknek hiszik magukat, a többiek mennek utánuk, a fele tükörben riszálja magát, a negyede smiley-zik. A tv-kben is félmeztelen nőket mutogatnak, nyilván ezért is viselkednek így az emberek, ha normális értékremdű műsorokat, filmeket adnának, már jobb lenne a helyzet.


Ahogy közeledünk a jövő és egyre modern dolgok felé, az emberek úgy vesztik el még jobban az eszüket, menőznek, mert nekik okostelefon, tablet, laptop is van.


A facebook-on majdnem mind játssza seggét. Lenin idejében kontroll volt, ilyen marhaságok nem voltak.


Az ilyen xd-s, tükörben csücsizős emberekben nem bízok meg, nem is szeretem ezeket látni. Nornális értékrendű emberek vannak e még?



2014. júl. 9. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Lenin idejében sok minden nem volt;)


Ha pedig nem tetszik, szerintem senki sem kötelez, hogy nézd a facebook tevékenységeket. Senkinek sem ártanak vele.

2014. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aki nem használ smiley-kat facebook-on, annak egy smiley értelmező táblázatot linkelnek be, mintha kötelező lenne használni.
2014. júl. 9. 17:33
 3/14 A kérdező kommentje:

Ha pedig nem tetszik, szerintem senki sem kötelez, hogy nézd a facebook tevékenységeket. Senkinek sem ártanak vele.


De megváltoznak az emberek, én meg ezeket nem fogom követni, nem megyek utánuk, hogy én is így viselkedjek, akkor meg azt mondják, hogy ez már ódivatú?

2014. júl. 9. 17:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, úgy tűnik túl sok szabad időd van a nyári szünetben.
2014. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ezelelőtt 2 évvel így volt ez a társkereső oldalakon is: Egyszerű nők voltak, most meg mindegyik manőken kinézetű a társkereső oldalakon, akinek a valóságban egy ujjára 10 férfi jutna. A facebook-on is mindegyiknek nem ugyanolyan stílusú képe van fent.


Még aki szende volt, már az is vagány motorokat, kocsikat linkel be, Lady Gaga, stb...

2014. júl. 9. 17:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Neked már sikerült, ahogy nézem.
2014. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akik játsszák magukat, követik a s*r műsorokat, azokat én semmibe nézem.
2014. júl. 9. 17:49
 8/14 anonim ***** válasza:

# 7

Rengeteget veszítenek ezzel:)

2014. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mennek az éjjel-nappal Budapest után, menjenek le falura, tűző napon dolgozzon 10 percet, ez itt nem Miami. Odacsábítják Budapestre az embereket, holott 2x olyan drágább minden. Menőzős hülyék.
2014. júl. 9. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmivel se vagy különb azoknál, akikről írsz, csak nálad máshogy nyilvánul meg a hülyeség.
2014. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!