Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok még könyveket olvasni?

Szoktatok még könyveket olvasni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, szoktam olvasni de nem érzem magam antiszociálisnak sem túlságosan visszahúzódónak, igaz mostanában nem nagyon szoktam, de úgy vettem észre, hogy többet a kortársaimnál. Tehát más ennyi évesen sozkott olvasni? xd Meg ha igen akkor mit? :)

2014. júl. 9. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam régen, állandóan olvastam, de kb. én voltam az egyetlen. Aztán megtaláltam a moly.hu-t, azóta személyes könyves eseményeken is részt veszek és rengeteg könyvszerető ismerősöm lett ott.
2014. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"szoktam olvasni de nem érzem magam antiszociálisnak sem túlságosan visszahúzódónak,.."

Miért, aki olvas, az csak visszahúzódó, antiszociális, magába forduló ember lehet?

15 éves vagyok, és nagyon sokat szoktam olvasni, főleg fantasyt, azon belül is Tolkien professzor műveit szeretem nagyon.

2014. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezzel épp azt akartam sugallni, hogy az is olvashat. :)
2014. júl. 9. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
a 13- 18 éves korszakomban szinte minden héten új könyvet olvastam! Manapság viszont már csak egyetemre könyveket, amik egyáltalán nem érdekesek :/
2014. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Imádok olvasni gyerekkoromtól kezdve, rendszeresen járok könyvtárba. :-)


22L

2014. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kib*szott könyvmoly vagyok! :D Egy fizetést el tudnék költeni antikváriumban, akkor a könyvesboltokról ne is beszéljünk.
2014. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez tök jó hogy ti is olvastok tényleg csak úgy a mai 12-18-igról beszélnék mert ott nem látok senkit! :D
2014. júl. 10. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
18 vagyok, amióta tudok olvasni azóta imádok is. Mostanra a Harry Potterektől meg a lányregényektől eljutottam s szépirodalomig. Szerintem inkább a lányok olvasnak. Legalábbis az én osztályomban rajtam kívül még van vagy 5 lány, aki tényleg szépirodalmat is olvas. Fiúk közül meg kettő van aki évente elolvas 1-2 könyvet de azok is fantasyk. De lehet hogy ez csak az én osztályomban van így.
2014. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem 13 évesen a helyi könyvtárban már nem tudnak "korosztályomnak valót" találni.Előző könyvtárosnő telefonon beszélt egyik kollégájával hogy mit adjon nekem. :)
2014. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igen,szoktam!! Krimiket olvasok leginkább a romantikus leányregények elég távol állnak tőlem. Szerintem nagyon jól kikapcsolja az embert,elviszi egy mäsik világba úgymond,a képzeletedre van bízva minden:) és attól,hogy valaki olvas nem antiszociális egyáltalán...szerintem pozitív hatással van az emberre az olvasás:)

23/L

2015. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!