Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket szoktatok...

Milyen könyveket szoktatok olvasni? Tudtok ajánlani egy jó könyvet? Valami izgalmas regényt?

Figyelt kérdés
Valaki olvasta már a Napos oldal c. Könyvet? Ha, igen, milyen volt?

2014. jún. 13. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen típusú könyveket szeretsz?Én tudok neked fantasykat ajánlani,ha olvasol olyat.
2014. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Írhatsz fantasyt is. Most váltanék műfajt, vagy hogy is mondjam. :) mostanában folyton önismereti könyveket bújtam és kicsit már unom... Mindegy csak izgis legyen a sztorija és regény legyen. :)
2014. jún. 13. 20:27
 3/15 A kérdező kommentje:
Na, jellemző. Szex/ szerelem kategóriában bezzeg dögivel vannak válaszok....
2014. jún. 13. 20:58
 4/15 anonim ***** válasza:

ha fantasy, akkor a trónok harcát ajánlom. Nem olvastam még, de tervezem, viszont a sorozatot nézem, és mindenki azt mondja, hogy a könyv sokkal jobb, úgyhogy biztos, hogy nem fogsz csalódni :D

meg még tudnék ajánlani jó sok könyvet, ha gondolod, akkor írd meg privátban, hogy most mit szeretnél olvasni, mihez lenne kedved, és ha tudok, akkor mondok valami jót :)

2014. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Metro 2033? Elgondolkodtató, izgalmas a sztori, sötét, nekem nagyon tetszett, magasan a legjobb könyv volt, amit mostanában olvastam.
2014. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor Karen Chance Cassandra PAlmer sorozatát tudom ajánlani ,vámpíros.Meg még Jeaniene Frost Cat és Bones könyvsorozatot,szintén vámpíros.

De ezek sorozatok,1 részes könyveket nem igazán olvasok,de sokan dicsérték a Galaxis útikalauz stopposoknak című könyvet.:D

2014. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz Robin Cook könyvekkel, ha izgalmasat akarsz, és esetleg érdekel az orvostudomány, az orvosi rejtélyek. Első körben a Kómát ajánlanám vagy a Lázat.
2014. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Trónok Harca sorozat, Tövisek Hercege sorozat, R.A Salvatore trilógiái, Geoffrey McSkimming Cairo Jim-regényei, ezek jutnak most eszembe amiket olvastam és szerettem.
2014. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ömm

Szent Johanna Gimi,

A párválasztó,

Neveletlen hercegnő

HP

Biri és Bori

A két Lotti,

Bábel,

Hűvösvölgyi Suli

Akkor Szakítsunk

Emlékek Őre,

Rémségek cirkusza

A Mágia

Büszkeség és balítélet,

Légy jó mindhalálig

Hát ennyit tudok, remélem segítettem :)

2014. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én olvastam már a Napos oldalt könyvben de szerintem a film sokkal jobb.Én most éppen a Tövisek hercegét olvastam el azt ajánlom szerintem nagyon jó.
2014. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!