Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kitörni ebből az...

Hogy lehet kitörni ebből az állapotból, ha eddig burában éltem? Hogy ne féljek az emberektől?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban, sem tinikoromban nem jártam el sehova, a szüleim nem engedtek. Folyton otthon ültem. Tavaly elköltöztem a főiskola miatt az ország másik felébe, egyedül élek. Gondoltam majd itt élhetek társasági életet, de nem megy, nem tudok kapcsolatokat teremteni. Ez odáig fajult, hogy lassan az utcára is alig merek lemenni, nem akarok emberek közé menni, mert az valahogy "sok". Van hogy napokig nem szólok senkihez sem.

Ha valaki közelít felém, szépen leépítem a kapcsolatot, nehogy több legyen belőle. Most épp munkát keresek, de már előre félek, hogy majd emberek közé kell mennem, és rettegek hogy elszúrok mindent. Van olyan, hogy valaki örökre ilyen marad?


2014. júl. 11. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozdulj. Első lépés a kérdés ez a volt. Rajtad is múlik. Nyiss. Akár felém
2014. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Ezt jól elcseszték a szüleid.
2014. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ez nagyjából az én problémám is, szóval ha gondolod írhatsz és akkor együtt kitalálunk valamit.
2023. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!