Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Roma vagyok és mindenhol...

Roma vagyok és mindenhol elutasítást kapok az emberektől a származásom miatt, már az öngyilkosságon is gondolkodtam. Hogyan lehetne kitörni ebből az állapotból?

Figyelt kérdés
Gimiben is állandóan cseszeget mindenki mindenféle ostoba poénnal...egyáltalán nem vicces. Állandó sírógörcsim vannak h. miért volt képes így ki..szni velem az élet:((
2013. febr. 25. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz társaságban , közegben vagy.


Ahol én lakom falu itt is lakik 1-2 roma család de ők olyanok mint a magyarok , dolgoznak.Ők soha nem voltak kirekesztve vagy hasonló.

Soha nem érte őket hátrány a származásuk miatt , ők is utálják azokat a másik fajta cigányokat.


Hogyan lehetne kitörni?Bizonyítással.


Vagy , próbálkozz külföldi munkákkal ,ott nem annyira fontos a származás.

2013. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sz*rd le és kész. Attól még ember vagy. Én nem vagyok roma, engem más miatt cseszegetnek.


A fiúm zsidó én meg egy egyszerű európai vagyok. 3 éve vagyunk együtt, 3 éve kapunk hideget meleget. A kezdeti szívfájdalmakon túl kell lenni, utána meg hađ peregjen le rólad.


Ha valaki attól több ember lesz, vagy bologabb, netán gazdagabbá válik, hogy bánt, hát legyen. Biztos valami el van cseszve a fejében, sőt meg merem kockáztatni, hogy a családjában is.

2013. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt régen egy aranyszívű barátnőm, aki a légynek sem ártott soha. Addig volt ilyen, amíg a szülei el nem váltak. Ő ekkor került gimibe és egy olyan társaságba, ahol a gyűlölet volt a divat. Állítom, ma nem ismerek nála nagyobb rasszistát. Úgy gondolom, hogy mindenki, aki csak néhány percet is az életéből ilyen gyűlölködésre pazarol, annak van valamilyen problémája lelkileg. Ők bántanak, de te kívánd magadban nekik, hogy helyre jöjjenek lelkileg. Akkor senkit sem bántanának és boldogok lennének. Tudom ez kicsit utópia, de ha erre gondolsz, talán könnyebb elviselni.
2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 loupsolitaire ***** válasza:
Primitív vagy. A "vicc" fogalmával sem vagy tisztában.
2013. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Pedig van. Kórház pszichiátriai osztályán találkoztam 2 ilyen esettel is. Kedves, csendes, visszahúzódó lányok voltak, sokszor vigasztalták a betegtársaikat.

Többek között az ilyen degenerált kis k*csögök juttatták őket az öngyilkosság szélére, mint amilyen szemmel láthatólag a kérdező is. Tudtommal egyikőjüknek azóta "sikerült" is.

Drasztikus szemléletváltásra lenne már végre szükség a magyar társadalomban...

2013. febr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Első válaszadó:hogy külföldön nem számít a származás.Akkor elárulok neked egy titkot,Magyarország vonzáskörzetébe,nem foglalkoztatnak cigányokat,hogy miért?!Ne kelljen itt leírnom.

És most nézhettek rasszistának,nem érdekel,én tudom,hogy nem vagyok az,viszont nem állok be a sorba,hogy megvédjek egy olyan népegységet,akiket mi rendes dogozó emberek,tartanak el az adójukból,mert ők nem képesek dolgozni.Kéregetnek,lopnak,hazudnak,és ha nem tetszik barátom,akkor még a képedet is beverik.Nincs semmi bajom a roma néppel,csak ne itt éljenek Magyarországon.Lassan már többen vannak mint mi,és ezzel még nem is lenne semmi probléma,ha tennének is a közösségért.De nem tesznek semmi,csak szaporodnak,és terjeszkednek,és tőlük kell félteni a gyerekeinket,mert sajnos már az iskolákban is eléggé megnövekedett a létszámuk.

Úgyhogy röviden tisztelt kérdező,nem akarlak áll-tatni,soha nem fogsz tudni ebből az állapotból kitörni,te roma vagy,és mindig is az leszel.max menj tanulj meg spanyolul,és add magadat ki digónak,de hát előbb utóbb kiderülne,hogy nem az vagy,mert a cigányság genetikailag kódolt.

2013. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még jó h. nem vagyok cigány megírtam h. csak viccnek és ilyen cigány nincs...persze törölték a saját kérdésemben a kommentem...
2013. márc. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!