Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok! Miert van az, hogy...

Tasli2000 kérdése:

Lanyok! Miert van az, hogy fehernemuben sokkal szegyenlosebbek vagytok, mint furdoruhaban (bikiniben)?

Figyelt kérdés
Pedig ugyan az a ketto....szinte...csak mas az anyaga. Mi fiuk ezzel maskepp vagyunk.

2014. júl. 12. 12:34
1 2
 11/16 anonim válasza:
A férjem sem... :) és ebben biztos vagyok! :D
2014. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Végül is ugyanaz a kettő, ugyan annyit takar, de van egy nagy különbség.

Fürdőruhát úgy választ az ember lánya, mint bármilyen más ruhát és úgy bújik bele, hogy tudja, hogy akár több száz ember fogja látni a választását aznap. Fején ott a bikinihez illő szalmakalap, lábán a megfelelő árnyalatú papucs és a naptejet rejtő strandtáska is passzol mindenhez.

Ez a fehérneműre nem igaz, sokszor nem illik össze a bugyi és a melltartó mert a ruha alatt kit érdekel mi van, esetleg egy pikánsabb darabot visel amiben csak a párja előtt mutatkozna.

2014. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as: pólóban fürdeni valóban kínos, de az amúgy is ronda foltos és égési heges hátamra és vállamra friss égési sérülésekből sarjadó gennyes tályogokat növeszteni még cikibb, maradok a pólós cikinél. :(

Vagy az éjszakai fürdőzésnél.

2014. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert az, hogy milyen fürdőruhában megyek ki a strandra, az én választásom, de ha öltözködés közben meglep egy nemkívánatos személy alsóneműben, annak nem szívesen tenném ki magam szemlére.
2014. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

bocs 13# en nem tudtam h ez tenyleg van, egyik csaj ismi, mondta , h neki is azt mondta a doki, erre siman lebarnult.

neharagudj azt hittem ez csak ilyen kifogas nalad is :/

#9 ne szemelyeskedj.

2014. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére én nem . :) 43N
2022. jún. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!