Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire zavarna titeket...

Ez mennyire zavarna titeket valakiben, aki barátkozni akar veletek?

Figyelt kérdés

Nem valami határozott, poénkodni, viccelődni azt nem nagyon tud. Sokat kérdez, és a ti kérdéseitekre röviden válaszolgat, ha meséltek valamit arra nem mindig reagál, és elég halkan beszél általában. Érzelmei vannak, de nem nagyon lehet látni rajta. Nincs valami sok közös téma se vele.

Szívesen barátkoznátok vele, vagy inkább nem?


2014. júl. 12. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Te mit tennél a helyünkben, kedves kérdező, ha egy ilyen személlyel barátkoznál?

Azért azt gondolom, hogy te is látod, hogy ez nem normális dolog. Ez egy nagyon egyoldalú barátság lenne.

Az összes tulajdonságon, amit leírtál, lehetne változtatni. Elsősorban a határozottságon kéne, ez után a humor és a reagálás már jön magától. A jó sok kérdést lehetne mérsékelni.

Lesznek közös témák is, ha a barát megtudja, mi érdekel. De egy barátság kettőn áll. Egy ember nem akar és nem is fog egy másik ember barátja lenni, aki nem tesz érte.

2014. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem fontosak a közös témák és szeretem a kölcsönösséget. Ebből a leírásból úgy tűnne, hogy nem érdeklem az illetőt és nem kötődik hozzám.

Ha lenne valami meghatározó közös élményünk, vagy ha valamiért különösen értékes embernek tartanám, akit az átlagnál jobban tisztelek, akkor lehetne barátságkezdemény, de hamar elsikkadna, ha úgy viselkedne, mint ahogy vázoltad. Egy jó ismerős maradna, akit tisztelek, de nem barát.

2014. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy szemétség,de ki nem állhatom az ilyen hycomat embereket,amiről írsz.

Van élettapasztalom az emberek terén,és nem azért "kovácsoltam" boldoggá az életemet,hogy seggarcokra csesszem el időmet,meg az energiámat.

Én így látom a dolgokat,tehát nem barátkoznék az általad írt típusú személyekkel.

2014. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha leirom oszinten 0% lesz megin, de tessek:

nagyon sok haver van, vannak jo baratok, sajnos veluk se tudok annyi idot tolteni, mint szeretnek. szerinted mennyi idot pazarolnek ora?

2014. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eléggé zavarna, mivel nem igazán tudnánk beszélgetni. Én se vagyok egy túl beszédes alkat, nem szeretem ha csak én beszélek a másik meg csak hallgat/kérdez (ha vissza se jelez, akkor meg főleg nem, nem lehet túl udvarias és azt érezném nem is érdekli). Közös téma még a legkevesebb, azt valószínűleg lehetne találni, ha igazán akarna az illető barátkozni.
2014. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es,mivaaaan?
2014. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg necces amit írsz. Viszont ha a többi okés lenne, de nem beszélne sokat, engem az nem zavarna.
2014. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A négyes azt írta, hogy így is sok haverja van, akikre nincs ideje, nem pazarolná az idejét egy olyanra, mint a kérdező.


Szerintem elég egyértelműen írta le..:D

2014. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zavarna, nem érteném, hogy miért akar épp velem barátkozni, ha semmi közös témánk nincs, és a beszélgetés is akadozik. Miről beszélgessünk, az időjárásról?
2014. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!