Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi páwa, "swag"...

Miért van ennyi páwa, "swag" és egyéb divatmajom mostanában? Miért változtak meg ennyire az emberi értékek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek mindig is (évszázadokkal ezelöt is) voltak, csak nem ugyanazt értették divatmajmok alatt.
2014. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Régen pl emosok voltak :) nem is olyan rég, pár éve :) DE még az is jobb volt mint ez...sőt...amúgy kifejezetten nincs bajom velük ha normálisak, de mindegyik egy meleg bunkó , megyek az utcán leülök egy padra azt beszológatnak ilyen páva "menő" gyerekek hogy jó a segged , ronda vagy, dugnálak, meg hogy húzz innen..ez..ez mi..? És az a vicces hogy írjátok hogy mindegyik csaj egy ribizli meg úgy öltözködik. Nem tudom melyik barom találta fel ezt a stílust, de 2011 ben egyik osztálytársam swag lett majd jött a többi, és egyik bnőm úgy szerezte keg a pasiját hogy ribizlis cuccokban járt + sminkelte magát már mindjárt tetszett mindenkinek! És nem ez az első eset :D és igen, lehet hogy a csendes fiúkat lenézem, mármint nem az, de a fiúnak szokás előbb udvarolni nem? És ha ő csak néz engem de fosik idejönni akkor én mit csináljak? Beszélek vele és kinyög két szót..az már más kérdés hogy vannak normális beszédesebb csendes fiúk, ne értsétek félre én a normális okos művelt fiúkat szeretem, de mostmàr annyira elterjedt ez a megfelelési kényszer a lányokban hogy hogy feleljek meg a fiúnak, igen fiúk is szenvednek gondolom, de én pl egy normális fiúba szerettem bele aki szerelmes volt egy ribizlibe...szóval ne csak a lányokat okoljátok hogy ribizlik hanem egyrészt a pávák miatt meg nektek alabból a ribizli kinézet jön be :) (tisztelet a kivételnek)
2014. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megfelelés??? a legszánalmasabb dolog

majd rájössz idővel h az a jobb ha mindenkinek egyénisége van így normális barátot is szerezhetsz

2014. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak tudnám kérdező, hogy a hozzád hasonlók merre járnak. Mert én rengeteg helyen megfordulok, és ha 300 emberből 1 ilyet látok.

Régen is voltak ilyen emberek. Meg most komolyan, a TE életedet miben befolyásolja egy vadidegen ember öltözködési szokásai? Miért foglalkozol vele?

Bár én nem öltözök így, de nevetséges, hogy egyes emberek mennyire foglalkoznak az ilyenekkel.

2014. júl. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg undorító, hogy egyeseket mennyire foglalkoztat a másik ember öltözködése. Ha nem tetszik, ne nézd, ne háborodj fel rajta. Pont. Mindenki úgy öltözködik, ahogy akar.

Nem hiszem el, hogy az embereknek nincs jobb dolga annál, minthogy a másik öltözködési szokásait lesegessék.

Attól, mert valaki divatosabban öltözködik, még nem lesz divatmajom.

Régen is voltak ilyen emberek, most is vannak. Szüleink gyerekkorában tombolt a hippi korszak például.

2014. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!