Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért boldog,...

A nők többsége miért boldog, ha a környezetükben egy másik nő szakít a párjával, vagy az már régóta egyedül van?

Figyelt kérdés

Illetve sokszor látom, főleg itt a családi kapcsolatok kérdéskörben, hogy élből azt tanácsolják a másik nőnek, hogy azonnal hagyd ott a párod, ne foglalkozz vele, stbstb.

Még akkor is, ha semmi gond nincs a kapcsolatban, csak apróbb nézeteltérések.

Illetve ha a másik boldog párkapcsolatban él, megüti némelyiket a guta.



2014. ápr. 13. 06:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Ne általánosíts, és ne írj hülyeségeket. A kérdésed értelmetlen, mert a nök TÖBBSÉGE nem ilyen.
2014. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyenről még nem hallottam. Ha valaki boldogtalan kapcsolatban él, akkor pedig logikus, hogy azt tanácsoljuk, kezdjen új életet, hiszen azt szeretnénk, ha tényleg boldog lenne.
2014. ápr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Az elsőn csak nevetni tudok, ne általánosíts, mert a nők nem ilyenek.

Kis paradoxon:)

Na nem baj, nőből van, elnézzünk.

A kérdésre pedig a válasz, h a nők állandóan versengenek, ezért nem lehet 20 nőt összezárni, mert ott aztán lesz minden.

Így ebből kiindulva, nekik az a jó, ha a másik kinyalja és ehhez szívesen segítséget is nyújtanak.

Nem véletlen az állandó válj el meg stb tanács.

2014. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Az elsö vagyok, és NEM nö!!!


De ettöl függetlenül aki csak általánosításokban tud gondolkodni, ott VELE van baj.

2014. ápr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem minden nőre értettem ezt, félreértés ne essék, csak sokszor megnehezítik az állítólagos "barátnők" a párkapcsolatokat...

Vannak tényleg igazi barátnők, akik jót akarnak.

Csak az itteni "tanácsoktól" értetlenkedek néha.

2014. ápr. 13. 07:56
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos a nemembeliek többsége tényleg ilyen. Szerintem a nők kárörvendőbbek sokkal inkább, mint a férfiak. (Ezzel nem azt jelentem ki, hogy a férfiak többek lennének, csupán ebben tényleg mások) Ha a nőknek nincs boldog párkapcsolatuk, vagy szinglik, akkor nyilván zavarhatja őket a másik boldogsága, ez ugysmind igaz a férfiakra is, de ők sokkal kevesebbet rágódnak ezen. S talán ezek a rágódási fokozatok az érzelmességgel függnek össze.

Vagy nem is tudom, mondjuk ösztönös is lehetne: képzeljünk el egy csordát, ahol az alfahím kiválaszt egy nőstényt, míg a többiek hoppon maradnak. Persze ez nem jelenthetné azt,hogy bejönne neki a barátnője párja,s egyébként foglalkozna vele, de sajnos sok olyan kapcsolat megy szét, ahol így verik át az egyik felet a nő emiatti tulajdonsága miatt, és a férfi tiltott gyümölcs iránti kalandvágya miatt.

Persze nem feltétlenül láthatunk benne párhuzamot, de ki tudja. Mondjuk talán én a legkevésbé, mert én csak a körülöttem levőket figyelgetem, és vonok le következtetéseket.

18/L

2014. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Jahm, és szerintem itt azért tanácsolja a többség azt, hogy szétmenjenek, mert:

-a kérdés leírása túloz, túl tragikusnak festi le az esetet

-rosszindulatú, vagy mert vadidegennek ad tanácsot

-azt gondolja, hogy ez is valami elfojtott ügy lehet, amilyenekről olyan sokat olvasni pl. családon belüli elfojtott erőszak, és valahogy löketet akar adni az illetőnek, hogy így segítsen rajta


Szerintem az ide kérdést feltevők többsége még túl indulatos jól felmérni a helyzetét, vagy a saját szemszöge túl elfogult, illetve abszolút nem ért hozzá, hogyan kezelje a párkapcsolatban felvetődő problémákat.

Így azt gondolja, majd a megoldást vadidegenektől fogja megkapni, puffogtatott közhelyekkel, általánosításokkal. S ezzel semmi baj, hiszen ha valaki megnyit egy kérdést már rögtön van egy első benyomása, a kérdezőt berakja egy skatulyába, és aszerint válaszol rá.

18/L

2014. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert a legszebb öröm a káröröm.
2014. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dehogy boldog, ez butaság, csak örül esetleg annak, hogy ő is megpályázhatja az adott pasit:)
2014. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*amúgy nekem nem volt ilyen, sztem nem is lesz:)
2014. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!