Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az megbocsájtható...

Szerintetek az megbocsájtható bűn, ha úgy ráijesztettem a testvéremre, hogy kórházba kellett vinni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem akartál rosszat, ezért természetesen megbocsájtható, viszont ha tartósan baja lesz akkor magadnak sose fogod tudni megbocsájtani.


Mi lett a baja? Mi történt vele? Olyat már láttam videón, hogy megijesztették a lányt, aki ijedtében kirohant az utcára, és elütötte az autó.


Nem szabad ilyesmivel szórakozni!

2014. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ijesztegetéstől végülis csak szívrepedést lehet kapni! Végülis...!
2014. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha arra a videóra gondolsz,amire én is,akkor azt már láttam én is. De az csak egy megrendezett szituáció volt,be is bizonyították,sőt a szerkesztők is nyilatkoztak. Na,de szóval pontosan nem tudom,hogy mi baja lett. El kezdett gyorsan verni a szíve és nem igazán akart visszalassulni,ezért inkább bevitték.
2014. júl. 15. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívritmus zavarnak hívják nagy baja nem lessz!
2014. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 15. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem te már most nem vagy normális.úristen...ennyi buta embert..
2014. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán még jót is tettél: idejekorán kiderül, hgy a tesód nem bírja az ilyen ijesztgetős dolgokat, s ezzel megóvtad egy későbbi, súlyosabb következményekkel járó rémülettől. Mindez persze csak TALÁN, de nem zárható ki.
2014. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!