Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki lenne így vinni a kaját?...

Ciki lenne így vinni a kaját? Ti miben viszitek az ebédeteket a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Nem fér be a táskámba az ebédem tárolódoboza, szóval arra gondoltam hogy egy "ajándéktáskában" viszem el. Ez egy szép kis táska, szolid mintákkal, szóval nem karácsonyi vagy szülinapos. Szerintetek elvihetem ebben az ebédemet? Vagy mit találjak ki?

2014. júl. 1. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szatyor.
2014. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen szatyorba beleteheted szerintem. Ez annyira nem fog érdekelni senkit...
2014. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lőtéri döglött kutyát nem érdekli, hogy miben viszel ebédet. :)
2014. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni egy sima szatyor tökéletes még feltünőbb, ha ilyen ajándék tasakba rakod szerintem.
2014. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
De azért ne ilyen csíkos szatyorba vagy valami aldisba. :)
2014. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nylon zacskó
2014. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem akár aldisba is teheted. Eszembe nem jutna ezzel kapcsolatba eszmefuttatásba kezdeni. Én sosem izgattam magam ilyenen, belevágom akármibe aztán kész. :)


Első válaszoló voltam. 24/L

2014. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat második:D
2014. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akár egy zsákba is kiöntheted abba akkor talán könnyebb és nem kell külön dobozolni, persze csak ha szeretsz zacskóból enni.
2014. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még meg is dicsérték a táskámat :) És a lőtéri döglött kutya tényleg csak megrántotta a vállát a táskára, annyira nem izgatta XD Mentek a plusszok mindenkinek, pláne erre a kommentre :D
2014. júl. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!