Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk is szoktak szakítás után...

Fiúk is szoktak szakítás után sírni vagy csak a csajok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de amikor a páromtól elbúcsúzok (távkapcsolatban élünk és ritkán találkozunk), akkor sokszor könnyes lesz a szeme. tehát szerintem a pasik is sírnak.
2014. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dorina728 válasza:
Ha egy fiú és egy lány között TÉNYLEG komoly a kapcsolat és a fiú igazán szereti a lányt és a lány dobja/megcsalja/stb. akkor tud sírni. De végülis ez is embertől függ.
2014. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"a lány dobja/megcsalja/stb. akkor tud sírni"


????


Ha engem "dob" egy lány, (és nem normálisan szakít) vagy pláne ha megcsal, akkor kb a legutolsó érzés, ami elkap, az a sírás!


Ettől persze előfordulhat, hogy valaki sír egy szakítás után, de a fenti 2 eset pont nem tartozik ide távolról sem!

2014. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem, a fiúknak nincsenek könnymirigyeik.
2014. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én volt már, hogy örömömben sírtam. Az számít?
2014. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiúk is. A bátyám sírt, amikor otthagyta őt és a gyereket a felesége egy másik pasiért. Persze azóta megkapta a ribi, amit érdemelt. Nem ő az egyetlen pasi, akit láttam már sírni. Ettől nem lesz senki kevésbé férfias, inkább megmutatja, hogy érző lény, nem pedi érzéketlen p@cs. Amit megjegyzem, ki nem állhatok.
2014. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát ez változó az exem amikor szakítottunk szó szerint zokogott de pl. Az egyik barátnőm szakított a pasijával és a fiúnak a szája se görbült.
2014. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!