Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ázsiai embereknek is van...

Az ázsiai embereknek is van lelkük? Nem vagyok rasszista, de még soha nem láttam sírni, vagy önfeledt nevetni, boldognak ázsiai embert. Olyanok mint a gépek.

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 14:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom miről beszélsz. Érdekes, én láttam. Különben meg nincs bizonyítva, hogy a lélek létezik.
2014. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb nem szeretik mások előtt kimutatni az érzelmeiket, más kultúra.
2014. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen a keleti kulturában nem divat az érzelmek látványos kimutatása, sőt éppen a kulturát az mutatja, hogy az ember nem erőlteti rá másokra a saját érzéseit, nem terhel azzalmásokat. Egyébként mélyedj el a kínai és japán szépirodalomban, de elég, ha megnézed-meghallgatod Puccini Pillangókisasszony c. operáját (talán hallottál róla, hogy van ilyen) és az zeneileg is csodálatosan fejezi ki a fehér és sárga ember kulturája és erkölcse közti különbséget, eltérést.
2014. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Más kultúra, ők nem szeretik/merik kimutatni az érzéseiket, sokkal komolyabbak, munkaorientáltabbak, mint egy európai vagy amerikai. Nekem három ázsiai ismerősöm van (koreai, és két vietnámi), egy ujjamon meg tudnám számolni, hányszor láttam valamelyiket nevetni, vagy akár mosolyogni (sírni soha).
2014. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Minden embernek van lelke. A testet a lélek működteti. Ha valaki meghal, akkor a lélek elszáll a testből, tehát azért nem működik tovább a test, mert a lélek nincs a testben.
2014. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
1-esnek: Szerinted a mobiltelefonod, a tv-d, stb. mivel működik? Mikrohullámmal. Látod a mikrohullámokat? Meg tudod fogni? Nem! Nos, a lelket sem látod, mégis minden emberben, és állatban ott van!
2014. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
"Nem tudom miről beszélsz. Érdekes, én láttam. Különben meg nincs bizonyítva, hogy a lélek létezik." IGAZAD VAN NINCS. mind csak húsgépek vagyunk, és amit érzel az valójában néhány kémiai folyamat hatása az öntudatodra... jah, nincs is öntudat, bocsi. az egyéniséged, az hogy tudod hogy te te vagy, és hiába klónoznának le, az már akkor sem te lennél, hisz te most vagy itt ebben az életben, az a másolat már nem te lennél...igen is van lélek, ami egyszeri, egyedi, és megismételhetetlen, nem úgy mint pl egy gép amit beprogramozól. az a gép nincs öntudatánál, csak szimulálja, azt adja max elő amit beleírtál. írhatsz bele akár önfejlesztő mechanizmust is de akkor sem lesz soha lelke...
2014. jún. 11. 15:00
 8/22 anonim ***** válasza:
Most hogy elolvastam ezt a kérdést, rá kellett jönnöm hogy én sem láttam még se boldog se szomorú ázsiait. Csak fapofával álldogálnak a piacon vagy az ázsia centerben.
2014. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hu, na ok meg aztan tudnak rinyalni, meg terdve csapkodva nevetni, de csakis a csaladon belul. Kivul, foleg feher embernek nem mutatjak erzesuket. A iacon persze fapofaznak, nehogy alkudj.
2014. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

"Szerinted a mobiltelefonod, a tv-d, stb. mivel működik? Mikrohullámmal. Látod a mikrohullámokat? Meg tudod fogni? Nem!"


Meg tudod mérni a sugárzását? Igen!!!


A lélek a személyiség ezoterikus elnevezése.

2014. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!