Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nevezik azt az embert...

Hogy nevezik azt az embert aki olyan dolgokat vág máshoz ami pont olyan mint az illető szóval magából indul ki? Van ilyen szó?

Figyelt kérdés
Például rámondom valakire, hogy buta és közben pont én vagyok a buta nem ő?

2014. júl. 15. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Gonosz.
2014. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát :)
2014. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.


Bár itt a 'bagolyra' jellemzőbb az adott tulajdonság, mint a 'verébre'.

2014. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ahogy első írta, meg hazug f..s gyökér. a legalja ember.
2014. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kivetítést projekciónak hívjuk, ami egy elhárító mechanizmus.


„Arról a lélektani folyamatról van szó, amelynek során az egyén saját elfogadhatatlan tulajdonságait, tendenciáit elfojtja és ezután másra vetíti, másban véli fölfedezni. Így például nem veszem tudomásul saját kriminális késztetéseimet, és a főnököm lesz egy sötét gazember. Ezzel elérem, hogy a fenyegetés kívülről jön, a másik a rossz, nem én, ami jóval kisebb szorongást okoz.”

2014. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,én is gondoltam erre,amit írtál,és biztos,hogy igaz is,csak ez akkor is szörnyű.Főként ha egy alattomos,gerinctelen sunyi alakról van szó.
2014. júl. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!