Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gyávaság maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyávaság maradni egy kapcsolatban, ha az illető nem tudja eldönteni, hogy szereti-e még a párját (de inkább nem) vagy inkább pont az ellentéte?

Figyelt kérdés

Én 4 évig voltam egy kapcsolatban, de az utolsó két évben non-stop járt az agyam, hogy szakítani kellene, de nem mertem, nem akartam, végül 4 év után vettem rá magamat. Most a barátnőm is hasonló cipőben jár, azt mondta még vár pár hónapot, meg egy fiú ismerősöm is már 1 éve is azt mondta nekem, hogy nem úgy érzi inkább csak megszokás már ez részéről, de még azóta is együtt van a lánnyal...

Ez most gyávaság, hogy nem mernek lépni, vagy ponthogy úgymond "bátorság" vagy hogy is mondjam...küzdeni akarás?


2013. aug. 11. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább kényelmes
2013. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyávaság.
2013. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Justicar ***** válasza:
43%

Ez nem gyávaság, hanem fogyatékosság. Nem azért vagy kapcsolatban, hogy ilyeneken gondolkozz.

Idióta az összes, aki azt csinálja.

2013. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt nem kommentelem "kedves" utolsó.
2013. aug. 11. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gyávaság, csak nem egyszerű pár évet így kidobni az ablakon, no meg attól hogy nem vagy már szerelmes még szeretheted mint barátot és nem akarod megbántani stb. Viszont ha abból a szemszögből nézed meg a dolgot, hogy minél hamarabb szétmentek annál hamarabb tudjátok folytatni az életeteket és új párra találni....akkor talán érdemes lépni és nem tökölni.
2013. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Justicar ***** válasza:
Akkor élj a kellemes hazugságban, mint a fájdalmas igazságban!:)
2013. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyávaság. Csavargathatjuk ezt sokfelé, például hogy 'nem egyszerű az éveket kidobni az ablakon' ugyanaz a lényeg, hogy túl gyáva valaki hogy éveknek pontot tegyen a végére. Nem csak hogy gyávaág de nem korrekt a másik féllel szemben és magaddal sem. Én ezt egyenesen szemétségnek tartom. Ha már ezen gondolkozik valaki kőkeményen, az műelég egyértelmű jel hogy nem szerelmes.
2013. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled.
2013. aug. 11. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!