Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha kerülnek engem...

Mit tegyek, ha kerülnek engem az emberek és nem tudom, miért?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy mivel sokan kerülnek, biztos bennem van a hiba, csak azt nem tudom, micsoda, mert én próbálok a körülöttem lévőkkel normális lenni, kedves vagyok velük (már aki velem is az), mégis kerülnek, szó nélkül letörölnek skype-ról, facebook-ról, és nem tudom, mit tehetnék, mert azt se tudom, min kéne változtatnom...De amikor rákérdezek, hogy mi bajuk van velem, annyit mondanak, hogy semmi, csak ők érzik úgy, hogy én kerülöm őket....Ezek után mit tehetnék??
2014. júl. 16. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
ne foglalkozz vele ,torodj a tobbi dolgoddal es majd elfelejted. az ido megoldja ezt a problemat.
2014. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát mi így biztos nem tudjuk megmondani, mi az oka.


De az is lehet, hogy csak te érzed így.

2014. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a baratom is ilyen, fennakad,minden aprosagon.

hgoy miert nem koszon neki ez, meg az a hazbol.

majd koszonnek kesobb.

2014. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne a skype meg a face legyen a társasági életed, hanem élőben találkozz a barátaiddal.
2014. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!