Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nyáron magatokba erőltettek...

Ti nyáron magatokba erőltettek valami ételt, vagy nem esztek, ha nem kívánjátok egyáltalán a meleg miatt?

Figyelt kérdés

Mióta ez a hőség van (benn jó idő van a lakásunkban), nem kívánom az ételt. De semmit és semennyit. Egész nap elvagyok 2 kv-val. Még csak gyümit, joghurtot se kívánok.


Ti akkor is esztek valamit, vagy ilyen napokon egyszerűen csak vagytok?


2014. júl. 16. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,de muszáj valamit enni(ritkán eszek,és akkor is keveset).Hányingerem lesz a meleg kajától!
2014. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamit muszáj. Túlnyomórészt persze iszom, főleg vizet meg gyümölcslevet, de azért csak folyadékkal nem bírnám ki. A csak két kávé nem valami egészséges. Egyél gyümölcsöt, párolj zöldséget, az nem terheli meg a gyomrod, de valamit egyél.

A tejtermékkel vigyázz, nehogy megártson a gyomrodnak.

2014. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem erőltetem, iszok sokat, azzal el vagyok. Esetleg gyümi, fagyi mehet.
2014. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Télen sem eszem, ha nem vagyok éhes. Normális, hogy kánikulában nem kívánod az ételt, ilyenkor nincs szükségünk sok energiára, teljesen felesleges magunkba erőltetni az ételt, ha nem esik jól.
2014. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!