Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről aki kötekedős, de mindig csak olyan emberbe köt bele akiről tudja, hogy még csak vissza ütni sem mer?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy egy gyáva féreg.
2014. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha te vagy az akkor gáz vagy, ha veled kötekednek, akkor meg merjél visszaütni.
2014. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmában dolgozok, van egy kis tapasztalatom.

Azt vettem észre, hogy azok kötekednek a legtöbbet, akiket otthon vagy a munkahelyükön semmibe vesznek, lekezelnek, csicskázatnak. Ott nem mernek felszólalni, mivel tétje van, elveszíthetik az állásukat vagy elhagyja őket az asszony. Ezért szándékosan keresik az olyan helyeket ahol következmények nélkül ugathatnak másokkal, tipikus eset a kocsma. "A vendégnek mindig igaza van!" - ezért belém kötnek, és azt hiszik hogy majd nem védem meg magam. Csakhogy velem benézik, mert nagyszájú vagyok és visszaszólok nekik. Akkor meg csak pislognak. Az ilyenekkel akkor jársz legjobban, ha a lelkükbe tiporsz, ezt azért mondjuk nem szoktam csinálni, nem ijeszthetem el a vendégeket, de ha nem én lennék a pultos és persze nem lennék egyedül, akkor meg merném tenni.

2014. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,te nő vagy?
2014. júl. 17. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nő vagyok, miért, számít?
2014. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikkel kötnek beléd?
2014. júl. 17. 23:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert cigányok, parasztok, részegek, spórolni akarnak, nincs kivel kötekedni, de valakin ke kell vezetni a feszkót. Elődöm pl azért mondott fel mert a helyi cigány keresztapa 5ezressel fizetett, és mikor kapta a visszajárót, azt mondta hogy 20ezressel fizetett, hol a többi. Egy órán keresztül üvöltöztek vele a cigányok, szerencsére nem volt egyedül, de felmondott. És ez bármikor bárkivel előfordulhat.

A pultos csaj voltam

2014. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!