Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az hogy minden 12-13...

Mért van az hogy minden 12-13 éves lányra azt mondjátok hogy mért cigiznek drogoznak vágdossák magukat? Arra nem gondoltok hogy van kivétel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Sokan kérdezik hogy amai 12-13 éveseknek már van telójuk sminkelik magukat.Erről nem ők tehetnek, hanem a szülők.pl:ask fm sztárja valamilyen csanád az anyukája előtt olyan csúnyán beszélt és rá se szólt, hanem a nővére kérdezte hogy nem kéne rá szólnia?okosabb egy 14 éves? De vannak kivételek.

2014. júl. 15. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos nem értem, mit szeretnél kérdezni. Amúgy azt te sem gondolod komolyan, hogy az emberek azt hiszik, hogy minden 12 éves cigizik meg drogozik, és fontos kihangsúlyozni, hogy nem..?
2014. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, milyen drogot tolt a kérdező, mielőtt kiírta ezt, de én sem értem. Gondolom most sminkel, vagdossa magát és telefonálgat, de ha mindezeket befejezte, akkor kifejthetné, hogy tulajdonképpen mit is akart megtudni.
2014. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
58%
Ez nyilvánvalóan általánosítás. Nem tudom, szerintem evidens, hogy ezeket nem úgy kell érteni, hogy mindenkire érvényes. Az emberek sokakon ezt látják, ezért mondják ezt, úgy általánosságban. A másik meg, hogy persze, hogy ha meglát valaki egy 12 év körüli kislányt dohányozni, vagy ízléstelenül kisminkelve járni az utcán, azt megjegyzi. De ha lát egy normális, korához illően öltözködő és teljesen átlagos lányt, arra nem fog napok múlva emlékezni. Azért ekkora dolog ez, mert sokakat megbotránkoztat. Nyilvánvaló, hogy ez nem azt jelenti, hogy minden 13 évest megbélyegeznek ezért. Sőt, szerintem mindenki van annyira széles látókörű, hogy amit az egyiken lát, nem veszi természetesnek a másikra nézve.
2014. júl. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet a cigányokkal is, mondják, hogy lopnak, csalnak, pedig ez nagyon erős általánosítás.
2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

mert a katonaság mindent megoldott.....Ott kerültek ki azok az emberek akik naponta verik félholtra a családjukat bebaszva...Ez esetben is mindig voltak kivételek akik gyerek korukban nagyon kajlák voltk azok ma két gyermeke.

Ne térjünk el a témárol....

Teljesen viselkedés lapon múlik ki ez az egész,mert hülyék voltak/vannak/lesznek, nem feltétlen erről a média által agymosotakról kellene venni a példát

2014. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
láttam azt a videot a youtubon ès leesett az álam.erre már véleményt se tudok irni hihetetlen hogy a csaj szolt az anyjának:D vicc.vannak kivételek 12 eves vagyok nem sminkelem magam es nem a leujabb telefonom van plusz utalom ha az ilyen 12 13 14 evesek azt hiszik hogy ahh szoval hogy felnottek es a facebookra is olyakat irnak ki h pl.:miert faj ennyire a hianya?-.-
2014. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!