Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szerezzek magamnak egy...

Hogy szerezzek magamnak egy kis onbizalmat?

Figyelt kérdés
nagyon nem vagyok megelegedve a testemmel pedig egesz jo alakom vagyok..dagadtnak erzem magam,hol'ott vekony vagyok... az arcom sem csunya szerintem,megis annak latom? mitol lehet ez? lanyok ti,hogy vagytok ezzel?:/

2014. júl. 18. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondok semmi újat, ha azt mondom a lányok sose vannak megelégedve az alakjával. Ez így van mindenkivel, szerintem. Ezért lehet tenni...nem olyan dolog, amin nem tudsz változtatni. Önbizalmat hogyan szerezz? Nézz a tükörbe, nézd meg jól mi nem tetszik magadon. Mondd hangosan a pozitív tulajdonságaid aztán a negatívat is. Mondogas magadnak, hogy jó vagy, bármire képea vagy, amit csak akarsz csinálni. Képes vagy megvalósítani az álmaid. Ezek a dolgok igazak, csak nem minden ember hozza a felszínre. Sok sikert!
2014. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen:))
2014. júl. 18. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen jellegű gondjaim, és a sok stressz miatt pánikbeteg lettem.

Ne mások elveinek, nézeteinek akarj megfelelni, hanem vállald fel a valós önmagad, minden vékonyságról és teltebbségről alkotott teóriát iscsak egy ostoba ember talált ki, ne ennek a vak marha rendszernek akard magad lealacsonyítani és tönkre tenni emiatt a lelki belső világodat!!;)

Én már 5 éve próbálom az egyéntelen, önállótlan közvélemény által hibásan kialakított, tévesrn tökéletes sszépségtest elérését! De rájöttem, hogy az nem én vagyok és nem fogom magamat mások ostobaságai miatt marcangolni. Elfogadtam magam, van rajtam felesleg de Istennek hála nem vagyok túlsúlyos.

Ugyan az állatok miatt vegetáriánus vagyok de igy is van rajtam felesleg, mert nem tagadom sokszor jól esik az édesség és szerebcsére jelenleg van mit ennünk. De imádok kirándulni így valamennyire megfékezem az elhízást :D. Szalagavatómra sem tudtam elérni a kívánt alakot, amikor felvettem a ruhát elégedett voltam, de a széles (genetikailag) csípőm valahogy kiugrott a sok darázsderék mellett, ahogy máshoz kezdtem méregetni magam, de ezt nem szabad, ha belül ragyogsz kívül is látszik, én ahogy elfogadtam magamat boldog lettem! :)

Örülj hogy nincs testi vagy szellemi fogyatékod,hogy egészséges vagy ! Az egészség a legfontosabb a szeretet és a család mellett!:)

2014. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!