Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitévő legyek, hogyan szerezze...

Mitévő legyek, hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,egyetemista.Teljesen el vagyok keseredve ugyanis nincs egy igaz barátom sem.Nem értem mi lehet a baj velem,úgy érzem mindenki átver.Gólyatáborban megismerkedtem 2 lánnyal akikkel nagyon jóba lettünk,össze is költöztünk a kollégiumba.Ám hamar kiderült hogy ők sokkal jobban el vannak egymással engem úgymond le sem szartak,egyszerűen más világ vagyunk(ők buli buli hátán,visongós kis p*csák nekem meg 6 éves párkapcsolat az a mindenem).Szörnyű 1 év volt velük.Próbáltam/próbálok másokkal barátkozni de mindenkinek meg van már a kis saját baráti köre.Jóban vagyok mindenkivel,ha rám néznek azt gondolják "menő" csaj vagyok mert jól öltözök stb de legbelül önbizalomhiányos és rettenetesen magányos.Irigykedve nézek mindenkit akik eljárnak "bandázni" barátnőkkel nekem meg senkim nincs....mit tegyek mi a hiba bennem?

2014. júl. 8. 00:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ami a legrosszabb:épp albi után kell néznem de nincs kivel össze állnom,senkivel nincs olyan szoros kapcsolatom :(
2014. júl. 8. 00:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni. Vagy oda ahova a többiek járnak, és csapódj hozzájuk. Szerintem.
2014. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet, csak én fiú vagyok. Egyetemen még csak-csak elvagyok. Ott vannak akikkel elmenjek ritkán szórakozni.- bár sokszor ott sincs kedve senkinek. A középsulis osztálytársaim közül pár kivételével lesz*rnak a faluban ahol lakom, szintúgy. Én most állítok magamon, agyban dől el. Eljárok többet itthonról sportolni, közvetlenebb próbálok lenni, meg rászánom magam, hogy írjak pl. fb-on, hogy nincs e kedvük összeülni meg hasonlók. :D Próbálj meg te is ilyeneket. A nyár erre a legjobb idő. :D

Am hova valósi vagy .

21f

2014. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
El szoktam járni bulizni csak ritkán.Meg igazából tényleg mindenkivel jóban vagyok,sokmindenkivel szoktam beszélgetni,viszonylag közvetlennek tartom magam csak mint írtam valahogy úgy érzem kialakultak már a barátságok én viszont nem kellek senkinek.
2014. júl. 8. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hova valósi vagy?

Nekem írhatsz ha van kedved.:)

22/ L

2014. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Győri vagyok és Sopronban tanulok!
2014. júl. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!