Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek IGAZI barátokat?

Hogy szerezzek IGAZI barátokat?

Figyelt kérdés

Elég nehezen barátkozom. Vannak "barátaim", de azok olyanok, hogy rájukírok valamelyik közösségi oldalon (sajnos személyesen nem tudok velük beszélni mert mindegyiknek mindig van valami, ebből is látszik, hogy nem igazi barátok) én írok nekik szinte egy kész "regényt" mire ők 2 szóban leráznak. Van egy rossz tulajdonságom (nem is egy, de ez most nem lényeg) ami a szívemen az a számon. Ez is rásegít arra, hogy még nehezebben menjen a barátkozás. + nagyon szép vagyok (nem nagyképüség, ezt nem én mondom mert ha nem támasztaná alá ezt több hozzáértő ember nem merném kijelenteni) és ezért a lányok többsége szurós szemekkel és teli irigységgel nézz rám.


UI: Elnézést a helyesírásomért, de az nem az én asztalom.

12-14 / lány (nem szeretném konkrét kort kiadni)



2014. júl. 13. 01:33
 1/7 anonim válasza:
85%

Előre is bocsi a helyesírásért... telefonrol válaszolok:)

Nos(szerintem)ha közösségi ildalon próbálkozol barátkozni az már nem teljen jó...

keress egy olyan embert akivel van közös témátok,közös program akármi

a rossz tulajdonságod pedig hogy “ami a szíveden az a szádon“ egy jó barát az ilyenek nem veszi a szívére(persze van egy bizonyos határ) és ha ezt te is megpróbálod kicait tűrtőztetni akkor egy idő után kezd eltünni az a “rossz szokás“

2014. júl. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem neten barátkozom. Csak sajnos máshogy nem tudom elérni őket. Én mindig elhívom őket, de mindig kitalálnak valamit a magunk bunkú stilusában (nem igazán lehet a "barátaimat barátnak nevezni)


Köszönöm a választ!

2014. júl. 13. 02:31
 3/7 Sajtból van a hold : válasza:
100%
Hát... jó kérdés. Nekem 1 igaz barátom volt, az is lány, de fiú-lány barátság nincs és ez be is bizonyosodott 8 év után. Pedig tudtuk egymás gondolatait is, ha egymásra néztünk, mindent tudtunk a egymásról, csak egy rossz pillanatban egyikünk sem gondolkodott. Ha igaz barátot keresel, előnyösebb ha lányban próbálod megkeresni. Persze lehet, hogy fiúval is nagyon jóban leszel, de én nem hiszek benne... Igaz barátot keresel, ne várd, hogy 2 hónap után azt mondhasd valakire, hogy ő tényleg az. Lehet, csak évek után fogod azt mondani és ő is. Kicsit furán fogalmaztam bocsi. Írj nyugodtan. :)
2014. júl. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Ebből a pár mondatból arra jutottam én se barátkoznék veled...

Az nem jutott még eszedbe, hogy talán benned van a hiba, ha ennyire senki nem akar veled barátkozni/beszélgetni/találkozni? Lehetsz te gyönyörűséges, ha egy nyomulós bunkó vagy.

Miért írsz "regényt", ha tudod, hogy úgyse válaszolnak rá, chatelés közben én se szeretek regényeket olvasgatni...

Igen, egy jó barát nem sértődik meg könnyen, de egy friss barátságban ne te legyél már megsértődve, ha elhajtanak mert beoltod az embereket.

2014. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátokat nem lehet szerezi...a barátság kialakul.És mivel még

12-14 éves vagy ez sajnos nem fog egyhamar kialakulni.

De viszont onnét tudhatod hogy vannnak igazi barátaid hogy

naponta ha nem is találkozol velük ,de gondolsz rájuk.

És nem unalomból , hanem mert szereted őket.

Egyébként a helyedben lejönnék a közösségi portálokról,

mert így akarva-akaratlanul is megkeresnek személyesen[ez tapasztalat ;) ],

ha nem akkor max havernak titulálhatod őket.

Különben egy ember akire felnézek egyszer azt monta:hogy egy embernek egész élete alatt

csak magximum 8 igazi barátja lehet legyen az fiú vagy lány.

A lényeg az hogy szinte mindig együtt nevesetek , de ha kell tudjatok együtt is sírni.

Csak az a baj a korosztályodal/korosztályunkal hogy mennek mint a birkák azt csinálják amit mások...

de ez hatalmas probléma mert így nem alakul ki a személyiségük.

Olyan emberekkel pedig ne törődj akik így bánnak veled!Mert ez nem éri meg.

Ne csügedj mert előbb utóbb megtalálod azokat akik egyszerrre szeretnek és tisztelnek is.

Én pl. csak a mostani volt tanévben jöttem rá hogy kikben bízhatok.Így büszkén elmondhatom hogy

van 3 igazi barátom 2 fiú és 1 lány , és mindhármukért tűzbe mennék ha kell! :)



14/L

2014. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

07:29-es értem a válaszodat mert amit leírtam abből simán ezt vehetted le. Értem, csak az a baj, hogy ez nem igaz. Igen, kicsit bunkó vagyok ezt beismerem, de nem olyanokkal akiket kedvelek ( én kedvelem a "barátaimat" de azért szeretnék normálisakat is akik nem arra használnak a suliban, hogy a csicskájuk legyen) a másik nem nagyképűségből írtam azt, hogy szép vagyok (amúgy soha nem jelentem ezt ki senkinek csak is itt a gyakorin mertem megemlíteni) hanem van önbizalmam (persze mértékkel) Igen vannak hibáinak nem is egy,de kinek nincs?


UI: köszönöm MINDENKI válaszát

2014. júl. 14. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátot úgy tudsz szerezni, ha te magad is az vagy. Vagyis ha te az vagy, akkor esetleg lesz barátod.
2014. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!