Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok boldogtalan?

Miért vagyok boldogtalan?

Figyelt kérdés

Férfi létemre ide írok...

Állítólag élveznem kellene az életet 22 évesen. Frankó munkáim vannak, sportolok, tanulok, vannak barátaim, sok lány szerint BELSŐRE álompasi vagyok. Sok embertől megkapom hogy mennyire irigylik a határozottságomat meg azt ahogy megküzdök az akadályokkal és az élettel.

De én teljesen másként látom magam. Kezdek lelkileg belepusztulni a sok küzdelembe. Hiába nyerek egy "csatát" ha a végére nem marad aki megünnepelje.

Párkapcsolat terén is mindig megszívom. Volt már aki azért szakított velem, mert "ilyen pasi,mint te, nem létezhet, tutira megjátszod magad."...

boldognak kellene lennem, de úgy érzem, hogy belülről rohadok és magányos vagyok.



2014. júl. 18. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot azzal a ,,sok lánnyal"!
2014. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok, mindenem megvan amire szükségem van, csak barátnőm nincs :/
2014. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl op vagy majd kapsz egy nerf-et.
2014. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag fél évvel ezelőtt én is kiírhattam volna ezt a kérdést, még az életkor is stimmel. De azóta rájöttem, hogy egész egyszerűen csak többet vártam az élettől, mint amilyen.
2014. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!