Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért fel lehet jelenteni...

Ezért fel lehet jelenteni valakit? Hogy tudnék ebből az ügyből kikecmeregni?

Figyelt kérdés

Elnézést, szerintem egy kicsit hosszú lesz, de nagyon fontos lenne a segítségetek.

A testvérem barátját nem nagyon csípem, és mondtam róla egy-két csúnyább megjegyzést, de bántani soha nem akartam, és nem is fogom.

Szakadó esőben, sötétben motorozott éppen, amikor a környékünkön egy lány szó szerint elé ugrott, és a visszapillantó tükör súrolta, ezért s*ggre ült. A tesóm barátja megállt, hogy segítsen, de a lány anyja elzavarta, és utána kiabált, hogy feljelentelek, te *****! Ti maradnátok, ha elzavarnának? Én nem nagyon, de mindenki maga intézi. Szóval ő el is ment, nagyon ideges volt.

Most jön a poén... CSERBEN HAGYÁSOS GÁZOLÓKÉNT JELENTETTÉK FEL! Oké, az anyja dühös volt a srácra, viszont szerintem ez nem csak az ő hibája, hanem a lányé is, ráadásul nem gázolta el, éppen csak súrolta. Egy lila font volt utánna a lány lábán, azt mutogatta mindenkinek. Igazából nem voltam ott, de tudom, hogy nem úgy volt, ahogy ők állítják, mert letört a tükör, a lányon meg SZINTe egy karcolás nem volt, pár lila foltot leszámítva, amit az eséstől kapott.

"Nademost" az a rész jön, hogy hogy jövök én a képbe. Én most azzal a sráccal járok, aki ennek a lánynak a volt barátja, ezért megjátssza, hogy szeret, de igazából megkeserítené az életemet, és a drága kicsike meg is próbálja.

A rendőrök, a faluban lakók mind-mind azt állítják, hogy én jelentettem fel a saját húgom barátját... A buszon is sokan hallották, hogy ezt mondja az a lány rólam. Állítólag a rendőrságnek is ezt mondta. Hoppá! HAMIS TANÚSKODÁS, VALLOMÁS, AKÁRMI, de bűncselekmény. Ezért kaphat valamit? Pénzbüntetést, közmunkát. Na jó, közmunkát nem, mert felcsinálták szegényt, de annyiban hagyni biztos nem fogom. Már azt várom, mikor kezdenek el kővel dobálni az utcán, kimenni alig merek emiatt.



#gázolás #hamistanuvallomás
2014. júl. 20. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ezzel a "tüneménnyel"?
2014. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 16, ő pedig 18. De ez miért fontos?
2014. júl. 20. 09:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia kėrdezö,az hogy elütott egy motoros egy jàrokelött ezt gondolom ki fogjàk vizsgàlni menyivel ment a motoral stb!azt visszont nel àllithatid hogy a motor elė szàndėkosan elė ugrott a lany ,az hogy a notiros meg àllt-e azt sem biztos !!! A motoros lehet csak a sajàt vallagàt menti most ....

Te azt irod hogy azt àllitjàk mėg a rendörök is hogy te teted a feljenetėst.... ilyet nem àllithat 1 rendör sem,ugyanis ėn màs ember (nevėben senkit nem jelenthetek fel)fel se veszik az adatokat... legfeljebb csak ėn jelenthetek fel valakif az ėn sajat nevembe!!! Az hogy feljjelentėsre került az eset .. ez is ėrthetö,ugyanos komolyabb baj problėma is adodhatott volna!!!

Nyugodj meg ha te nem voltàlt a rendorsegen feljelentest tenni akkor semmi nem lesz reszedröl ebböl!!! Motorosnak vàllalni kell a tetėt max benzbirsagot kap,,,,,ezt mar a birosagon dontik el!! De neken ebbe az egeszbe valami nem kerek!!!!

Ha te a lanyt fel jelented hamis tanuzas miatt hogy nem is lett elūttve ,ugynond a baratod vallagàt probalod mentenni.... akkor te leszel az aki megüti a bokajat mert akkor ràd vall a hamis tanuzas!!ebbok szàljj ki,te nem voltàl ottt nem tudod mi tortent pontosan... ki nit nond az egy dolog... a rendørseg ugyus kinyomoza!!

2014. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Engem nem érdekel, hogy hogy jelentette fel, meg hogy hogy volt. Viszont ezt nem állítottam, hogy szándékosan ugrott elé. Én nem voltam ott, nem érint... De akkor tényleg ne is érintsen. A rendőrök a fiúnak mondták el, hogy Enikő úgy jelentette fel Norbit, hogy az egyik barátnője (Vagyis én) mondtam azt neki, hogy ez a srác tette. Bocsánat, hogy nem érthetően írtam le, de eléggé ideges vagyok. Szóval nem az én nevemben jelentette fel, hanem belekever azzal, hogy én is vele együtt, és én mondtam meg neki, hogy az az a srác volt. Holott én az egészet csak másnap tudtam meg.
2014. júl. 20. 09:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Nėzd kerdezo,ebben az esetben beszelges el a baratnodel,es mond el neki hogy hamisan te nem fogsz tanuskodni,ugyanus elobb utobb ugyis ki derul az igazsag hogy voltal e vagy nem,mert ez nem egyszeri kihalgatas lesz .. es többször ughanazt egyforman nem figjatok tudni elnondani.... sot lehet el is fog kellene jatszani...

Tehat csak az igazat mond a rendirsegen is...hogy te nem voltal ott!!!nert ha ez kiderul higy hazudtal akkar 2 evet is kapsz....mert 1. Hamisan tanuskodtal,2. Hatosàg ferevezetese miatt is !! Ha nem voltal ott mond el az igazat!!!

2014. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát persze. Egy r*bancért nem fogok hazudni... De nem a barátnőm, és legszívesebben feljelenteném.. Viszont a nevem nincs a nyilvántartásban, ezért nem is hallgatnak ki engem. Csak a környékünkön mindenkinek azt hazudja, hogy én voltam. És a tesóm barátjának azt mondta az egyik rendőr haverja, hogy (Valami ilyesmit) (Amiatt fogsz lakolni, aki a legjobban szeret, vagy az egyik rokona miatt. Ez azért eléggé én vagyok, nagyon is én vagyok, rám célozgat a rendőrség, a faluban mindenki rólam pletykál. A lánnyal meg nem tudok beszélni, mert a barátjánál van.
2014. júl. 20. 09:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Tanukent leszel behiva... rendorseg kerdezhete hogy ki lata az esetet,lany azt mondta te... tehat tanukent beideznek es elmondod higybte ott sem voltal...ezt korbe kerdezik ...ekkor ebben az idoppntban hol voltal mit csinaltal stb... elmondod az igazat es kesz!!! Tanukent nem veszes meghalgatnak es ennyi!!
2014. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De már az ügy szinte le van zárva, és még nem hívtak tanuskodni. A nevem nincs a dologban, de mindenki tudja, hogy ki akar lenni az a "barátnő", de nevet nem mondott a rendőröknek, csak mindenki másnak. És a srác rendőrhaverja is tudja. És a srác miatt mindig sír a hugom, mert engem elhord mindennek... Holott nem én tettem.
2014. júl. 20. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Uhhh ne is haragudj,de le van zarva az ugy..... akkor meg hol a problema??? Lany sem mondott rolad semmit sem,mivel be se voltal idezve!!!!!...
2014. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De engem az az zavar, hogy a tesóm fejéhez vágja a barátja minden nap, hogy én miattam sz*p most... Meg az zavar, hogy a faluban mindenki ezt gondolja, és nem fogják szó nélkül hagyni, talán még bántani is fognak. Az emberek mindenre képesek...
2014. júl. 20. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!