Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért fel lehet jelenteni...

Ezért fel lehet jelenteni valakit? Hogy tudnék ebből az ügyből kikecmeregni?

Figyelt kérdés

Elnézést, szerintem egy kicsit hosszú lesz, de nagyon fontos lenne a segítségetek.

A testvérem barátját nem nagyon csípem, és mondtam róla egy-két csúnyább megjegyzést, de bántani soha nem akartam, és nem is fogom.

Szakadó esőben, sötétben motorozott éppen, amikor a környékünkön egy lány szó szerint elé ugrott, és a visszapillantó tükör súrolta, ezért s*ggre ült. A tesóm barátja megállt, hogy segítsen, de a lány anyja elzavarta, és utána kiabált, hogy feljelentelek, te *****! Ti maradnátok, ha elzavarnának? Én nem nagyon, de mindenki maga intézi. Szóval ő el is ment, nagyon ideges volt.

Most jön a poén... CSERBEN HAGYÁSOS GÁZOLÓKÉNT JELENTETTÉK FEL! Oké, az anyja dühös volt a srácra, viszont szerintem ez nem csak az ő hibája, hanem a lányé is, ráadásul nem gázolta el, éppen csak súrolta. Egy lila font volt utánna a lány lábán, azt mutogatta mindenkinek. Igazából nem voltam ott, de tudom, hogy nem úgy volt, ahogy ők állítják, mert letört a tükör, a lányon meg SZINTe egy karcolás nem volt, pár lila foltot leszámítva, amit az eséstől kapott.

"Nademost" az a rész jön, hogy hogy jövök én a képbe. Én most azzal a sráccal járok, aki ennek a lánynak a volt barátja, ezért megjátssza, hogy szeret, de igazából megkeserítené az életemet, és a drága kicsike meg is próbálja.

A rendőrök, a faluban lakók mind-mind azt állítják, hogy én jelentettem fel a saját húgom barátját... A buszon is sokan hallották, hogy ezt mondja az a lány rólam. Állítólag a rendőrságnek is ezt mondta. Hoppá! HAMIS TANÚSKODÁS, VALLOMÁS, AKÁRMI, de bűncselekmény. Ezért kaphat valamit? Pénzbüntetést, közmunkát. Na jó, közmunkát nem, mert felcsinálták szegényt, de annyiban hagyni biztos nem fogom. Már azt várom, mikor kezdenek el kővel dobálni az utcán, kimenni alig merek emiatt.



#gázolás #hamistanuvallomás
2014. júl. 20. 09:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

biztos, hogy belekevert a rendőrségi ügybe a csaj?

Mert ha igen, tehetsz vallomást, hogy ott sem voltál, csak a csaj állítja rólad.

2014. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!