Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan oldal/fórum, ahol...

Van olyan oldal/fórum, ahol INTJ-k "garázdálkodnak"?

Figyelt kérdés
Tudok egyről ( [link] de ezen nincs élet, illetve az mbti fórumról. De ezen kívül van másik magyar oldal? Jó lenne a többi INTJ-vel beszélgetni, eszméket cserélni, ilyesmi.

2014. júl. 21. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
bocsi de ISFP vagyok....
2014. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezt minek kellett leírni, vagy válaszolni egyáltalán? Így csak pocsékolod az időd, de ha neked így jobb, hogy ezt megosztottad velünk, egészségedre:D
2014. júl. 21. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ezzel a mentalitással inkább jelentkezz a Mensa Hungarica-ba. Ott vannak ilyen ostoba, nagyképű, nárcisztikus, önmaguktól elalélt hülyék, akik a szerintük fene nagy IQ-jukkal olyan lazán megaláznak egy pincért, hogy a fal adja a másikat.


Ha olyan embert keresel, aki valóban intelligens, azt megtalálod a hozzászólásai alapján is. Csak figyelni kell. És felejtsd el ezeket a bugyuta kategóriákat, mert a teszt, ami alapján létrehozták, eleve hibás.

2014. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2-es, nem értem, mi a problémád.

1) Soha nem aláztam meg pincért, se más embert, illemtudónak neveltek. Ami a válaszomat illeti, ha nem hallod ki mögüle a szarkazmust, egyéni szociális probléma. Amilyen a mosdó, olyan a törölköző-típus vagyok. Nem értem,mire fel a fene nagy hőbörgés - talán kisebbségi komplexus?

Lehet, hogy le kellett volna írjam, csak reménykedtem, hogy a dolog adja magát, és minden értelmes embernek leesik:

"Egy kérdésre akkor válaszolok, ha tudom a választ, és nem az idegbajomat töltöm ki trollkodással - arra is megvannak a megfelelő fórumok. És nem írok le teljesen irreleváns dolgokat, mert nincs semmi értelme."

Azért tettem fel a kérdést, mert érdekelne a többi ilyen típusnak mik a hobbijaik, véleményük bizonyos dolgokról, tehát (nem győzöm elégszer hangsúlyozni), MINT ÍRTAM, beszélgetni szeretnék. Igazán nem értem, hogy ebben mi olyan van, amit ennyire nehéz felfogni.

És ezer bocsánat, hogy nem bújom naponta több órát a GYIK-et, hogy találjak értelmes embereket. Van életem a neten kívül is. Sajnálatos, hogy ez manapság nem magától értetődő.

2014. júl. 21. 21:39
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg ismertem Mensást, nem volt nárcisztikus, ostoba (egyetemi prof. volt), és az egyik legszerényebb, legsegítőkészebb, legintelligensebb ember volt, akit eddig megismertem.

Mi van szívecském, ennyire rossz napod volt? Vagy ennyire pici az önbecsülésed? Bármelyik is, sajnálatos, de ne ítélkezz, és ne általánosíts, és pláne ne irkálj olyan válaszokat, amik nem is válaszok.

2014. júl. 21. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kétszer is megcsináltam a tesztet 1-2 éve, mind a kettőre INTJ jött ki. Az oldalon már hát éve vagyok, tehát én elég régóta garázdálkodom itt. :D 20/F
2014. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

"Ott vannak ilyen ostoba, nagyképű, nárcisztikus, önmaguktól elalélt hülyék, akik a szerintük fene nagy IQ-jukkal olyan lazán megaláznak egy pincért, hogy a fal adja a másikat. "


Ez hülyeség..Én is INTJ vagyok, mégsem vagyok elszállva magamtól, sőt, igyekszek kedves lenni mindenkivel, tisztelek én mindenkit. Senkit nem aláznék meg

2014. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Még egy ostoba kasztrentszer ami okán lehet gyűlölködni és megosztani az embereket.
2014. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
INTJ vagyok én is. Az aspergeres fórumon rengeteg az INTJ és az INTP. :) Igaz, nem járok oda, de egy ismerősöm révén tudok róla.
2014. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

6-os: köszi az életjelt:)


8-as: ez nem kasztrendszer, aki így kezeli, annál valami nincs rendben. Másrészt itt senki sem gyűlölködik, legalábbis sem én,sem a 6-os, sem a 9-es válaszoló, nem tudom, feltűnt-e...


9-es: Köszönöm, azt hiszem megtaláltam azt a bizonyos fórumot (most gyorsan rákerestem) megdöbbentő, hogy az eddig általam olvasott posztok többsége olyan, mintha én írtam volna. Kifejezetten megkönnyebbültem, hogy nem vagyok egyedül (bár ha aspergeres is vagyok, csak a határmezsgyéjén):)

2014. júl. 22. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!