Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan társkereső oldal,...

Van olyan társkereső oldal, ami elsősorban beszélgetős fórum, de lehet látni a hozzászólók adatait, mint egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

Tehát egy olyan fórumra gondolok, ahol lehet beszélgetni, mint bármelyik fórumon, de látszik, hogy ki a fiú/lány, és ha valakit érdekesnek találsz, akkor rákattinthatsz, és megnézheted az adatait, hogy kit keres, illetve milyen tulajdonságai vannak, stb.


Vagyis olyan társkeresőre gondolok, ahol az emberek felviszik az adataikat a szokásos módon, de nem csak úgy lehet párt keresni, hogy rákeresel különböző szempontok szerint, hanem a főrumon beszélgetve is, ahol ha találsz egy szimpatikus, értelmes embert, akkor üzenhetsz neki privátban.


Ebben az lenne a jó, hogy nem csak egy kép alapján választana az ember, hanem előzőleg a fórumos beszélgetésből már képet kapna arról, hogy a másik hogyan fogalmaz, hogyan fejezi ki magát, mi a véleménye a világról, stb. és ha bejön neked a stílusa, akkor léphetsz felé.



2014. máj. 22. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
www.wline.hu Itt különböző szobákban lehet közösen beszélgetni, de van privátra is lehetőség.
2014. máj. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, bár kissé amatőrnek tűnik az oldal megjelenése. Én inkább valami nagy, profi társkeresőre gondoltam, ahol sokan vannak, tehát a választék is nagy.
2014. máj. 23. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Az echte társkeresők nem ilyen fórumos formában működnek, mindegy hogy ragozod.
2014. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezhetem úgy is, hogy ismertek-e olyan nagy társkeresőt, aminek fóruma is van, és a fórumon az emberek ugyanazokkal a nicknevekkel szerepelnek, mint amivel a társkeresőre regisztráltak.
2014. máj. 23. 13:41
 5/6 6string válasza:
A RANDIK-on van naplózás amihez hozzá lehet szólni, tulajdonképpen olyan mint egy fórum, de sokat ne várj tőle mert nagyjából ugyan azok vannak kommentben. Amúgy maga az oldal teljesen ingyenes és nagyon jól ki van találva. Más kérdés, hogy a felhasználók minősége már nem mindenkinek üti meg a megfelelő szintet (tisztelet a kevés kivételnek), de ezzel mindegyik társkereső oldal "szenved" szerintem.
2015. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Siker?
2021. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!