Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek arra is irigyek,...

Az emberek arra is irigyek, akinek nem háza van, kocsija, pénze hanem sok helyre eljutott?

Figyelt kérdés

Volt valami sztár, vagy celeb képe a neten, hogy nyaralni volt valahol és fikázták a kommentekbe, hogy biztos prosti hogy van pénze oda elmenni...


Előtte olvastam hogy nem tudom kinek milyen autója van, az meg adócsaló biztos...


Az emberek már arra is irigyek ha eljutsz külföldre, nem csak a pénzedre, házadra, kocsidra?



2014. júl. 21. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kutyatármatricáért cserélte az utat. Meg nem gazdálkodj okosanból vette ki az ottani bohóckodásra a zsetont. :D
2014. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenre irigyek. Aki szeret dolgozni, azt nem hagyják és kígyót-békát kiabálnak rá.
2014. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ,sajnos sok ember irigy ,mindenfélére...
2014. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.Sajnos mindenki mindenre irigy.
2014. júl. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok irigy rád, mert kiírtál egy kérdést!
2014. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár arra is képesek irigyek lenni ha valakinek jó egészsége van. Vagy arra ha valakinél rend van otthon vagy nyugodt.
2014. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en csak egy dologra vagyok irigy,ha valaki egy jo feneku

novel setal elottem...

2014. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az emberek mindenre mindig irigyek!:D
2014. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!