Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek beteges dolog,...

Szerintetek beteges dolog, hogy annyira félek a teherbeeséstől, hogy inkább le sem fekszem a párommal vagy ha tehetném kettessével szedném a fogamzásgátlót? A legrosszabb az, hogy a párom előtt titkolom, hogy gyógyszert szedek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 11:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Hány évesek vagytok? 15? Amúgy én is félek a teherbeeséstől, mert tudom, hogyha most terhes lennék, az egész életemet kidobhatnám a kukába a terveimmel és az álmaimmal együtt, vagy mehetnék abortuszra, ami szintén szörnyű, belegondolni, hogy megöletem a saját gyerekem...egyik se jó. Én a párommal mindig gumit húzattam, a lehető legerősebbet és legdrágábbat, hiába nyafogott, nem érdekelt:D Ha mókázni akar, akkor húzzon gumit:D Amúgy bogyót is szedtem:D
2013. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
35%

Sajnálom a párod. Ennyi.

NEm azért, mert nem akarsz vele szexelni, hanem mert átvered.

2013. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
23/L Én már dolgozom úgyhogy nem dobnám ki a kukába aterveimet ahogy te fogalmaztál.
2013. júl. 14. 11:45
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
igen, beteges. nagyon! egyébként a párod tervez gyereket a közeljövőben, hogy titkolod a fogamzásgátló szedését?
2013. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
23%

én ugyanez vagyok férfiban, mint te kedves kérdező!


ha szexre kerül a sor, kettő gumit húzok, de még mielőtt felhúznám, megnézem, a csomagolás nem sérült-e, vagy nincs kilukasztva esetleg tűvel.

soha nem élvezek gumival sem a páromba, mindig kihúzom, még a p.ncija közelében sem élvezek el.

a zsebkendő amibe szoktam törölni, vagy egyből felgyújtom a kályhában, vagy a kinti kukába viszem ki, hogy még véletlen sem kerülhessen a kezére, vagy a testére sperma.

ha elmentem, nem nyalogathatja, mert akkor is hozzáér a kezével, és nehogy utána felnyúljon magának.

de azzal terrorizál, hogy gumi nélkül csináljam, és élvezzek bele.

asszem ebből válás lesz így!

2013. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%

Próbáld kizárni ezeket a gondolatokat. Én nem félek, úgy vagyok vele, hogy ha túlparáznám akkor azzal az ördögöt festeném a falra. Gondolj arra, hogy te mindent megteszel és ha mégis összejönne a baba, nem a te hibád.

Beszélj esetleg szakemberrel, ha muszáj, hiszen ez folyamatos stresszt és feszültséget kelt benned emiatt még később erre a kapcsolatod is rámehet akár, mivel alapból az sem mondod el, hogy védekezel máshogy.

2013. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
Ti betegek vagytok. Ezen görcsölni a gyönyör pillanataiban...... Én is védekezek, szedek tabit,de ez beteges. Köttessétek el magatokat, és kész.
2013. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Én nem akarok gyereket a párom sem valószínű, hogy akarna többet. Csak az öccsének nemrég született meg a kislánya és most próbálják rábeszélni egy harmadik gyerekre a páromat.
2013. júl. 14. 11:56
 9/38 anonim ***** válasza:
88%
11:49-es te komolyan agybeteg vagy ember, szerintem menj el dokihoz de halál komolyan. CSodálom hogy a csaj nem ba***ott még ki
2013. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges szerintem az, ha nem állsz készen (most) a gyerekszülésre/gyereknevelésre. Az beteges, hogy átvered a párod, vagy ha ez a félelmed a kapcsolat rovására megy.


Miért nem lehet megbeszélni ezt a pároddal?

2013. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!