Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért vagyok "szerelmes" (inkább beteges rajongás) egy sztárba mert bajban van a hétköznapi szerelmi életem?

Figyelt kérdés

Van egy híresség aki már fél éve elrabolta a szívem, gyakran nevetek magamon, mert régen másokon nevettem ha ilyet mondtak, de ő szinte tökéletes. :)

Elképzelhető h ennek az az oka h kb fél éve kezdett elhalványulni a kapcsolatom? (sőt, mióta szakítottunk, nincs olyan nap h ne járnék utána mi újság van a híresség házatáján :D)



2012. okt. 24. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy emiatt vagy beleőrülve ebbe a bizonyos sztárba.

Szerintem még nem vagy betegesen oda érte, de én azt tanácsolom, hogy próbálj meg leakadni róla, mert ez elfajulhat valóban betegessé.. Az nem baj, ha van egy példaképed és szereted a zenéjét/filmjeit, de próbálj meg lekattanni róla.


Persze attól is függ, hogy hány éves vagy? Mert tizenegy-két éveseknél ez szinte természetes, hogy pár hónapig-fél-1 évig rajonganak egy sztárért, együttesért. De ha felnőtt vagy, akkor már nem szabad félvállról venni.


Ezt találtam most így hirtelen:

“Felnőttkorukban általában azok az emberek hajlamosak túlzó rajongást táplálni híres személyek iránt, akik bizonytalanok önmagukban, és nem elég fejlett az önismeretük. Ezért számukra egy ideált testesít meg az imádott sztár. Aki gyermekként a közvetlen környezetében senkit nem tekintett példaképének, az később a külvilágban kereshet magának ilyen személyeket.”


[link]


Szerintem keress új hobbikat.


Egyébként meg lehet tudni ki ez a szívrabló sztár? :)

2012. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalább magyar és elérhető? Mert ha nem akkor beteges rajongó vagy nem szerelmes. Én voltam szerelmes egy sztárba és ki is tapostam az utam hogy közel kerülhessek hozzá. Azóta jóban vagyunk de csak rajongó híresség viszonyban. :) Neki barátnője van én meg 7 évvel fiatalabb voltam nála. 18 vagyok szóval nem kisgyerekkori dolog.
2012. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és a 99,99%-ban elérhetetlen Tom Hiddlestonról volna szó... sokan ilyenkor nem mondják el de én nem szégyenlem. :) És azért öngyilkos nem lennék ha meghalna vagy ilyesmi...
2012. okt. 26. 04:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hát ezért mondom hogy nem szerelem, nem ismered :) Nekem volt alkalmam megismerni az illetőt :D De jó dolog ez ne aggódj, amíg egyedül vagy legalább van valaki akit szerethetsz. Ha meg jön a nagy ő úgyis elfelejted a sztárt és örülsz majd az elérhetőnek.
2012. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!