Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyszerűbb, szegény emberek...

Az egyszerűbb, szegény emberek miért nem tudnak rendesen beszélni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akiket pl a híradókban szoktak mutatni pár másodpercre. Kérdeznek tőlük valamit, és alig bírnak makogni valamit. Főleg a falusi embereknél észrevehető ez akik szegényebbek. Én nem lenézni akarom ezeket az embereket, csak érdekelne, hogy ők miért nem tudnak rendesen artikulálva kommunikálni?
2014. júl. 23. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szegény ember biztosan meg van szeppenve, aztán nem is szokták a legértelmesebb embereket megtalálni és a tájszólás is rátesz még egy lapáttal a dologra. Hát ezért.
2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Talán mert ők kevésbé kultúráltak.
2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Aki tájszolással beszél nem jelenti azt hogy kulturálatlan.
2014. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Azért is beszélnek ugy mert kis falu és az emberek eltanulják egymástol én se valami nagyvárosban élek itt is beszélnek igy és van hogy én rám is rám ragad valahogy egy két szó. Ez már megszokás.
2014. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert falun az egyetlen szórakozás a kocsma, ott meg gyorsan butul az ember, öreg, fiatal egyaránt.
2014. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes, én éppen az "iskolázottabb" embereknél vettem észre, hogy nem lehet érteni, mit mondanak. Hablatyolnak összevissza és se füle, se farka.
2014. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Jájjj hogy rágjálák még, hát mír níztek le minket hö?
2014. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert lusták beszélni és műveletlenek. Nézzétek meg milyen embereket szoktak megkérdezni a hírekben.

Otthon vannak egész nap és csak leskelődnek.

2014. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Én gazdag vagyok, de amikor híradóban beszéltem egyszer én se tudtam normálisan beszélni. Nem olyan egyszerű...
2014. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Viki, hogy kerülsz te ide?

monnyá le.

2014. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!