Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok! Van olyan 15-18...

Fiatalok! Van olyan 15-18 éves aki nem iszik? Titeket nem zavar, hogy egyesek már 14 éves kortól isznak rendesen?

Figyelt kérdés

Én igazából egyre többször akadok ki ilyenen. Felelősség nélkül isznak, nem látják be, hogy mik lehetnek a következményei... Csak kíváncsi vagyok hogy hányan vannak akik nem isznak, és mi a véleményük erről..

17/F



2014. júl. 21. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%

Én 18 éves koromig egyáltalán nem fogyasztottam alkoholt, meg nem is buliztam. Utólag nagyon bánom, hogy így történt, mert kimaradt nekem a szocializáció egy fontos lépcsőfoka, amit csak részben pótoltam 18-23 éves korom között.

27/F

2014. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem normális, ha egy-egy bulin lerészegednek, de a heti többszöri mértéktelen alkoholfogyasztás már gáz, nem ettől lesz valaki menő, sem a cigitől.
2014. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
10%
Van egy csaj, aki 8.-os és minden nap cigivel a kezében megy suliba. Hülye *** legszívesebben pofán vágnám.
2014. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

16 vagyok nem iszok, meg semmi hasonló,bulikba sem járok -nincs kivel- ."magamtól" fel sem tudnék oldódni...


Én nem szoktam ezeken kiakadni inkább elönt egyfajta üresség,hogy nekem nincsenek ilyen élményeim...ez sem jobb,hogy nem nagyon járok sehová

2014. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Az említett korosztályba tartozok, de én még bulizni sem járok nemhogy még igyak.Ez egyszerűen nem az én világom, nem tudom megérteni azt hogy ezt miért nevezik szórakozásnak, kikapcsolódásnak, mert számomra egy túra,egy színházi előadás,főzőcskézés sokkal inkább számít annak. De kevés korombeli van akivel lehetne ilyen programokat szervezni. Egyébként nekem semmi bajom azzal ha valaki bulizni jár és alkalmanként iszik de azt ne ilyen korba tegye, mert ehhez még szerintem túl fiatal.


14/L

2014. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
12 éves koromtól 18 ig szinte rendszeresen ittam (iskolai problémák miatt is részben).koncertek...pia nélkül nem az igazi :D nem bántam meg egy kortyot sem még így 20on éves fejjel sem,sok remek embert ismertem meg akikkel 13 éves korom óta tartom a kapcsolatot.nem akadok ki ilyeneken,úgy vagyok vele hogy az ő dolguk :)
2014. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
49%
15 vagyok, és nem iszom, nem cigizek, nem bulizok. És nem is hiányzik.
2014. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem ittam magam sose részegre. Bulikba nem mentem, csak olyanokkal, akik felelősségteljesen isznak. Az ilyen kocsmázások alkalmával meg annyit ittam, amennyit én akartam. engem nem maga a részegedés ténye zavart, hanem az, hogy ettől voltak a delikvensek menők. Nameg az összevissza keresztbe keféléstől. Szánalmasnak tartottam a dolgot, kerestem olyan baráti kört, ahol nem ez a jellemző.
2014. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Úgy tapasztalom, hogy manapság egyre korábban érnek a fiatalok, és tekintve, hogy én 16-17 éves koromban kezdtem alkoholt fogyasztani, szerintem teljesen normális. Próbálgatják a határaikat, ami a kamaszkori személyiségfejlődésnek elég fontos része. Én is rendszeresen alkoholizáltam anno, mégsem lettem alkoholista, nem kívánom minden nap a piát. Szerintem semmi durva nincs ebben, a lényeg, hogy ne igyák minden hétvégén hányósra magukat, hanem mértéket tartsanak. De ezt mindenki kitapasztalja idővel. Egyébként pedig sok olyan ember van, aki alkohol nélkül nem tud teljesen ellazulni, tehát arra is jó (persze mértékkel), hogy oldja a gátlásokat és kellemesebben mulasson az ember.

20/L

2014. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én nem iszok. Vagy ha igen, akkor is max 1-2 kortyokat, de az is csak nagyon ritkán, ha éppen osztálybuli van, vagy valami ilyesmi. De berúgva, "becsiccsenve" még sosem voltam.

Ellenben volt pár osztálytársam, aki előszeretettel vedelt, de hát ez ilyen..Sőt, volt olyan is, aki minden reggel suliban benyomott egy energiaitalt. Hosszútávon szerintem ugyanolyan rossz, mint az alkohol.

15/f

2014. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!