Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mennyi szükséged van...

Neked mennyi szükséged van egyedüllétre? 20/F

Figyelt kérdés

Én naponta igénylem, hogy legalább 1-2 órát egyedül töltsek, tegnap előtt ebéd után ment a TV, beszélgettünk is, barátom nálunk volt, és olyan ideges voltam, nem tudtam mi bajom. Elmentem egy órára tekerni, pihangettem a szobában, és sokkal jobban éreztem magam.


Nem vagyok antiszociális, tehát igénylem mások társaságát és jól érzem magam, de egy idő után ha nem lehetek csak egyedül, besokallok. Még nem volt barátnőm, mondjuk az ő állandólagos ottléte biztos nem zavarna, persze csak egy ideig, utána ugyanúgy viselkednék, mint ahogy most.


2014. júl. 24. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Naponta 20 órát egyedül szeretek tölteni, ha nem megy, akkor nagyon ideges leszek és agresszívvá válok. Igen, antiszociális vagyok.

22/L

2014. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én szinte folyamatosan egyedül lennék. Elvagyok a saját kis gondlatvilágomban. Kissé utálom az embertársaimat,de próbálok nem figyelni rájuk.

23/F

2014. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kell napi 3-4 óra kb. Szeretem a saját tempóban csinálni a dolgaimat, és néha csak leülni egy teával és gondolkodni. Barátommal, ha 2-3napot együtt vagyunk megállás nélkül, van hogy kissé ingerült leszek én is a végére.

20L

2014. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
munkán kívül minden perc áldás!
2014. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 24 órával sem lenne bajom.
2014. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár régi a kérdés, de én is úgy vagyok vele, ha lehetne, hetekre kivonnám magam a forgalomból és nem mennék emberek közé...
2019. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!