Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyan emberek aki...

Vannak még olyan emberek aki nem csak kivülörl emberek? Ha nem belül is azok?

Figyelt kérdés

kérdem én 14 évesen mire jó az ha másikat szenvedni látod

a te hibádból? mirre jó az ha másikat sértegedheted?


2014. júl. 26. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Erősebbnek, hatalmasnak (hatalommal rendelkezőnek) érzi magát tőle az ember, vagy épp elfelejtkezik a saját bajairól, amíg a másikon mulat. Általában ezért csinálják ezt az emberek.
2014. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csesztetnek az ismerőseid ?
2014. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én embernek tartom magam :)

Mármint hogy nem piszkálok senkit direkt, jó, nyilván, megvédem magam, ha bántanak..

2014. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Emberek?


A boszorkányüldözésről hallottál már?

Az inkvizícióról? Világháborúkról? Hogy az emberiség történelme, a háborúk történelme?


Koncentrációs táborokról? Holokausztról? Kínvallatásról? Guantanamoról? Módszeres állatkínzásról?


Ez az ember!

Nem kell vaknak lenni, se szemellenzősnek, álszentnek, demagógnak, vagy naivnak!


Az emberek nagyon is gonoszak, hatalommániások, birtoklási mániások, uralkodó mániások.

És ez mindenkiben benne van.


Nem azt mondom, hogy ez jó dolog, csak fogadjuk el tényként, igen, ez a fajunk, ezek vagyunk. Kíméletlenek, könyörtelenek. Ez van.


Szóval igen, minden ember ember, kívülről is, belülről is. Minden hibájával együtt.

2014. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jó, ha a másikat szenvedni látom, sőt akkor egyszerűen kényszert érzek, hogy segítsek neki és ha tudok akkor szoktam is. (Szóval, ha ilyen helyzetben vagy írj nyugodtan:))

Nem szoktam bántani senkit, tettekkel soha, szóval néha-néha én is megbántom az embereket, de akkor se direkt meg annak is megvan az oka. Csak úgy valakihez nem megyek oda, hogy sértegessem:)

2014. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelen :D

Egyébként sok csicska, ne foglalkozz velük. Aki sérteget az általában irigy, vagy unatkozik csak.

2014. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!