Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted az emberek hány %-...

Szerinted az emberek hány %- a fest szebb képet magáról/környezetéről/életéről Facebookon, és miért?

Figyelt kérdés
Reális véleményt kérnék.
2014. júl. 25. 23:13
 1/6 anonim válasza:
Szerintem az emberek legalább 70%-a fest szebben ,mint élőben ,a többinek vagy előnytelenek a képei facebookon ,vagy élőbe szebbek/ugyanannyira szépek mint képen.
2014. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

99.9%.


Másoknak való megfelelési vágy hajtja őket. Ez pedig a kultúra műve. A gyerekeket is úgy nevelik, hogy a szülők, tanárok, etc. elvárásainak kell megfelelni. Nem csoda, hogy önállótlan szarokká válnak, akiknek állandó irányításra van igénye.


A facebook csak ügyesen kihasználja, hogy az emberi selejteket futószalagon gyártja a társadalom.


Mindenki kirakhat magáról olyan képeket, melyeket azt ábrázolja, hogy náluk bizony minden oké és öröm és bódotta', miközben a családi életben meg pusztítják egymást mint a szar.


Külföldön szerintem nem mindenhol így működik. Ez is egy amolyan hungarikum"".

2014. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%. Max azok kivételek, akik sose posztolnak semmit
2014. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan sokan, mint ahogy előttem leírták. Vannak, akik pont hogy állandóan panaszkodnak. :D

Egyébként én is a szebb élményeimet osztom meg, ha megosztom. A bajaimat inkább megtartom magamnak. A barátaimat inkább megmosolyogtatni és nem elszomorítani akarom.

2014. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kortól és műveltségtől függ. Mi diplomás felnőttek vagyunk, inkább közélettel foglalkozunk fb-n, de azt is posztoljuk, ha pl. koncerten voltunk.


De olyasmit nem, ami nem történt meg, vagy annyira lényegtelen, pl. vettem fánkot az ikeában szelfi nem fordul elő:))

2014. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Van olyan ismerősöm aki a gyereket is úgy fotózza a karácsonyfa előtt, hogy az ajándékok vonalzóval és szögmérővel vannak beállítva. Más meg vigyorogva selfiezik a mentolos cigivel.

De szerintem az gyakoribb, hogy az emberek jobban odafigyelnek a posztjaikra. A fiatalabbak körében van leginkább ez a lesz**rom kategória.

szóval kb 70-80% és 30-20%-ot mondanék.

2014. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!