Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyetek rolam ezek...

Mi a velemenyetek rolam ezek alapjan? Szimpatikus vagy inkabb taszito szemelyiseg vagyok. (lany vagyok de mindenkinek a velemenyere kivancsi vagyok)

Figyelt kérdés

Eleg felenk vagyok, magamtol nem igazan merek odamenni senkihez, elegge kislanyos vagyok, a korulottem levok szerint ertetlen, artatlan es nagyon naiv. Alapjaraton eleg bena vagyok, esek-botlok a semmibe, makacs vagyok, es nagyon igyekszem a legjobbatt adni mindig, szornyen erzekeny vagyok, nem akarok ezt csinalni de ha valaki rosszabbul fogalmaz(nem kimondottan bantasbol) nagyon meg tud bantani vele. Nagyon kivancsi vagyok, utalok veszekedni, elnezo vagyok, nehez felmergesiteni, nem kimondottan szeretem a kisgyerekeket(nem az hogy utalom oket csak..) felek toluk, hogy valamit rosszul csinalok es sirnak majd. Szoval..nem tudok uszni, biciklizni sem igazan. Rettegek mindenfele bogartol, rovartol. Szeretem Azsiat es az azsiai zenet. Szeretek uj dolgokat kiprobalni.

Minimalisan a kulsomrol: alacsony(153cm) vagyok, nem tul vekony(55kg), voreses barna hajam van es zoldes barna szemem, nagyon feher borom, a hajam hatkozepig er, egyenes.

Kort es nemet is letszi.:)

(azert irok ekezet nelkul mert angol billentyuzetem van es nincsenek ekezetes betuim)


2014. júl. 28. 04:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Tini vagy,miért mennél oda bárkihez?
2014. júl. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért lennél taszító?

Én a szerényebb lányokat kedvelem, sajnos elég kevés ilyennel találkozni.

De később biztosan megváltozol Te is, a körülmények meg fognak keményíteni. :(

2014. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem inkább vagy taszitó mint szimpatikus.

Sok olyan tulajdonságod van ami nem nagyon fog késöbb se változni, a külsô kevésbé számit, de ha egy elviselhetetlen hárpia leszel 10 év múlva....harmónikus párkapcsolatról ne is nagyon álmodozz!

2014. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Firedoom ***** válasza:
Azt kell mondanom, hogy nekem szinoatikus vagy ;) Biztos vannak meg paran akik ezt igy gondoljak.
2014. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A "szeretek uj dolgokat kiprobalni" szerintem nem nagyon illik bele az összképbe. Biztos aranyos vagy, bár talán egy kicsit életképtelen (ne vedd szó szerint:) egyébként írj te kort nemet aztan írok én is
2014. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jolvan a nem nyilván ott van:D egyébként nem kéne ennyire masok véleményével foglalkoznod
2014. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem szimpatikus vagy

16/l

2014. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon is szimpatikus vagy, nem hinném hogy bárkinek is taszító lennél. Szerintem megfelelsz, így, ahogy vagy. :)

17/F

2014. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan mimózának tűnsz. Pár pozitív dolgot nem tudsz írni magadról? Mert azokat nem nagyon hangsúlyoztad ki.
2014. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!