Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Katnissról?

Mi a véleményetek Katnissról?

Figyelt kérdés

Most olvastam végig mind 3 részt.

Nekem az jött le hogy miatta van egész o_O


1

Ok.. megmentette hugát.

De végülis aki arénába védte mind meghalt kivéve Peeta.

Sőt egyedül megis halt volna és Peetát is végig becsapta...


2.

Nemis keresi Peetát de elvárja hogy tettese mennyire dúl a láv.

Aztán Gale-val is csak játszik.

Arénába is szinte csak magára gondol.. mindig megakarja ölni a többieket akik segítenek neki. (Peetát akarja védeni de hát akkoris, végignézi hogy Fenick (bocsi ha rosszul irtam) feláldozza akit szeret :O) aztán lerombolja arénát pedig gondolhatná hogy ezér Peeta is kapni fog.


3

Majdnem belehal hogy így hiányzik neki meg úgy pedig eddig lese szarta Peetát.

Galet megint csak hülyíti.

Háborúba akarta hívni a környezetet mikor meg megvan a lehetőség csak feltételekkel megy bele.

Megmentik Peetát de ugye a Kapitolium megváltoztatta emlékeit és nem ám hogy segíteni próbálna.. megint lese szarja. Csomóan meghalnak megint többek közt a huga is.

Végül meg összejön Peetával... :') én eléggé utálom a csajt. A könyvet imádom <3 csak Katniss picit lehetne..."más":D

<3 HUNGER GAMES <3



2014. jún. 28. 15:19
 1/2 A kérdező kommentje:
*Körzeteket:D
2014. jún. 28. 15:22
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy fiatal vagy, ezért gyenge a mögöttes szövegértésed és az empátiád.


1.Nem csapta be Peetát, azt hitte végig, hogy csak egy szimpátiajáték, hogy a nézők megszeressék (támogassák) őket. A játék lényege alapból az, hogy meghal szinte mindenki, így nem csoda, hogy nem volt tömeges túlélés. Ruta és Tresh is végig célpont volt, a két lány szövetsége a vége felé úgyis felbomlott volna, hogy lehetőleg ne egymást keljen megölniük.


2. Ki van bukva, gyötri a poszttraumás stressz, a szerelmet pedig mindkettejük és a családjuk biztonsága miatt kell tettetni. (Mint már korábban is írtam, nem tudta, hogy a fiú érzelmei valósak.) Gale érzéseiről nem tudott, nem is sejtette, bátyként tekintett rá, a fiú is végigcsajozta az életét.

Visszaküldik az arénába, ahol újra az életéért kell küzdenie, mégis mi mással törődne, mint saját magával?! Nem jókedvében gondolt a többiek megölésére, hanem mert az arénából csak egy juthat ki, és persze nem biztos, hogy a többiek nem csak átverik-e, rajta keresztül növelik a népszerűségüket, velük tartatják életben magukat, majd amint biztos a terep, csendben megölik őket.

Mindenki a lerombolásért dolgozott, akkor ő miért nem? Ha nem teszi meg, Peetát megölik, vagyis ugyanott van. Ez volt az egyetlen esélyük, hogy életben maradjanak, ne kelljen egymást megölniük.


3. Teljesen kikészült, nem tekinthető normálisnak, valójában pszichoterápiára szorulna. Az első kötetben kedvelte Peetát, másodikban már megszerette, így nem csoda, hogy miután kötődik hozzá, hiányzik is neki.

Alapból eltiltották Peetától, mivel ellene kondicionálták, arról meg ne is beszéljünk, hogy ő sem teljesen egészséges mentálisan, s minden alkalommal fáj neki Peeta elutasítása, így kerüli.

Egy háborúban mégis miért fura a sok halál? És miért az ő hibája?? Folyamatosan támadják egymást a felek, az a normális, ha hullanak az emberek, mint a legyek! Másképp nem lehet háborúzni.

2014. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!