Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Karolina...

Mi a véleményetek a Karolina névről? Van ilyen a családban? Becézitek valahogy? Milyen személyiség jut róla eszetekbe?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szép név, de amikor óvodába jártam, akkor egy lányt így hívtak, és szegénykém nagyon szerencsétlen volt, a szülei nem nagyon törődtek vele, mindig ő jut eszembe erről a névről...
2013. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálunk két Karolina is van a családban plusz egy barátnőm.


Az egyikük egy 80 év körüli néni, anyukám keresztanyukája. Őt Karolinnak becézi mindenki, mikor kislány volt is Karolin volt a beceneve. Egy nagyon erős személyiség. Mindent elért, határozott tekintélye van, viszont megértő. Nem az a babusgatós fajta, igazi kemény nő.


A másodunokatesóm ő 26 éves mindig vigyorog néptáncol, gyönyörűen énekel, imédja a gyerekeket. Mindig lelkes, igazi társasági lány. Neki Kari a beceneve.


A barátnőm ő 24 éves Lina, Linu, a beceneve. Ő kicsit aggódos dolgokra rágörcsölő, nehezen viseli, ha nem úgy történik valami ahogy elképzelte. Nagyon kedves és nagyon szép.

2013. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs Karolina ismerősöm, de tetszik a név, jól becézhető és egy rövid vezetéknévhez ideális lehet ( ha jól hangzik együtt:)
2013. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Feleségem nagynénjét Lili-nek becézték.
2013. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy lányt ismerek..

Nem illik hozzá a név, de Karol-nak becézzük így igen.

Én egy nőies nőt képzelek hozzá(az ismerősöm pont nem ilyen:))

Nekem tetszik, de a leendő vezeték névhez nagyon nem illik:(

2013. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egész szép, és jól becézhető.

10-es skálán 7-8-as.

2013. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem Szécsi Pál jut róla az eszembe.


Nem ismerek Karolinát, de szerintem szép név.


Én Rolinak becézném. :-) Végül is a Gabi is lehet fiú/lány... meg az én becenevem is fiú becenév, pedig nő vagyok, de nekem mindig nagyon tetszett, hogy így szólítanak.

2013. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem végül is tetszik, bár a lányomnak nem adnám, túl komoly a hangzása. Ükanyámat így hívták. :)
2013. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik. Nekem lánytesómat hívták volna így, ha lett volna. Anyunak az ilyen nevek tetszenek, mert engem is hasonlóan hívnak. Lehet, hogy adom majd a gyerekemnek, ha lesz lányom.
2013. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerettségi körben van: Karónak, Karinak becézzük. Szerintem aranyos név. A tulajdonosa ebben az esetben egy nagyon kedves, okos, szerény lány, úgyhogy ő jut eszembe róla :)
2013. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!