Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy szomorú történet. Ti mit...

Egy szomorú történet. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Igyekszem csak a lényeget tömören leírni.Kis faluból városba mentem apámmal,és a beteg kutyámmal.Egy olyan állatkorházba,ahol sosem jártam előtte ! Amikor beléptem a váróba megláttam egy lányt a kiskutyájával.Én nagy kutyával mentem.Facebookozott majd ellettünk beszélgetni.Aztán jöttek újabb emberek,és mondtam,ha egyel arrább ülnénk mindannyian akkor letudnának ülni.Így tettek az emberek és az újonnan érkezett letudott ülni.Majd a lány mellém ült ! Mondtam neki,hogyha nem vállalják a műtétet tovább viszen.Ajánlott is egy másik helyet.Olyan jól esett,hogy ismeretlenül,de mégis úgy brszélgetheztünk mint akik ismerik egymást.Rákerült a sor,és elment.Ezután nem soká én következtem.Izgultam.Az orvosi diagnózis,és a röntgen egyértelmű volt.Nem az hogy nem vállalják hanem menthetetlen.Elkellett altatni ! Megkérdeztem az orvost,hogy még alszik ? Azt mondta igen.Akkor ne ébreszük fel doktorúr had aludjon el örökre mert ez már így nem lenne élet a műtét után.Hát nem ! Sírtam,és megkérdeztem kilehetne e vinni úgy hogy a betegek ne lássák ?! Persze...Nem akartam elvenni a reményüket az orvos felé,és azt sem akartam,hogy egy halott kutyát lássanak ! Hátsó ajtón kivittük eltemettem itthon,és másnap bántott a lelki ismeret,és következő nap is.Közben megérkezett a röntgen felvétel amit emailben elküldött az orvos.Eszembe jutott a lány a váróból akivel olyan jól beszélgettünk.Azt mondtam magamban ő biztosan megért.Biztosan megfog érteni.Rákerestem az orvos facebook regisztrációjára,és gondoltam,hogy a lány is az ismeröseiközt lesz.Mivel oda viszi mindig az állatait.Megtaláltam és megírtam neki az igazat,hogy jó volt beszélgetnünk,és köszönöm,hogy megértett,de ez az igazság ! A többi ember nem tudja,de veled tudatni akartam az igazságot.Nos,aznap vártam az üzenetét.Semmi ! Este töröltem az elküldött üzenetet mondom lehet megnézte,jó annyi törlés kész...Az az igazság,hogy bizonytalanságban vagyok.Mert most vagy elolvasta,vagy nem.Vagy megértett vagy nem.Azt tudom hogy fordított esetben én mindenképpen válaszoltam volna.Legalább annyit,hogy köszönöm,hogy őszinte vagy velem.A kutyám halálát kezdem elfogadni,és a szüleim is látták a röntgen képet,és megértették,hogy nem volt jobb döntés.Az fáj,hogy a lány nem reagált semmit !

2014. júl. 28. 06:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
8.A kutya betegségét nap mint nap kezelni kellett már nem akarta.Pénzt kellett kölcsönkérnem mert tudtam hogy akár 50 ezer is lehet.A rendelőben megbámulták.Nem részletezném a látványát.Lelkizés ? Én ilyen vagyok ! Jobban szerettem azt a kutyát mint sok embert ! Nem tett kárt semmiben,nem ugatott feleslegesen.Egy szófogadó németjuhász volt ! Isten nyugosztalja,és bocsássa meg nekem amiért elvettem az életét !
2014. júl. 28. 12:32
 12/18 anonim ***** válasza:
Látta az üzeneteidet egyáltalán?
2014. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akik nem az ismerősei a lánynak annak az egyébbe kerülnek az üzenetei, nekem is volt egyszer egy ilyenem aztán egyszer észrevettem, hogy írt valaki aki nem volt az ismerősöm és az volt oda írva, hogy 2013.marc.25-én írta én meg 2014-be vettem csak észre úgy, hogy szerintem jelöld be és úgy írj neki mert szerintem nem veszi észre ő se az egyébbe.
2014. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hagyom ! A legelsö válaszoló írta jól felejtsem el ,ő egy ilyen lány ! Köszönöm szépen a válaszokat ! Mindegyikben volt valami hasznos. Kérdést tettem fel a választ is megkaptam.Köszönöm !
2014. júl. 28. 14:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Szegény kutyus:(szerintem valamit nagyon félreértettél,mégis mitvártál?nemis ismeritek egymást,gondolkodj már ember.
2014. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem! Írtál neki egy elfogadható levelet, hogy milyen kár, hogy nem válaszolt. Pont. Itt kellett volna befejezni!!!!! Nem is gondolni rá többet. Nem tudsz róla semmit, nem akar ismerkedni veled. De kár, hogy nem fejezted be akkor a levélírásokat!
2014. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 David82 ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy a Facebook egy elég hülye logikával rendelkező oldal, tehát valószínűleg az üzeneted spam-ként lett megjelölve, mivel nem vagy a lány ismerőse. Ilyen esetben nem mutatja neki, hogy üzenete érkezett, csak ha valami "spam megjelenítés"-re rákattint, amit nagyjából a felhasználók 2%-a néz meg. Próbáld meg megjelölni ismerősnek.

Ne légy letört, remélem találkozni fogtok.

2014. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Azóta megbékéltem,feloldottam,és azt is megtudtam hogy barátja van.Így főként hagyom.Én sem szeretném ha egy idegen pasi írogatna a barátnőmnek ha lenne...
2014. aug. 18. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!