Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Engem sokkolt!


2013. szept. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon szomorú , én ezt régebben láttam, még talán könnyeztem is.Szegény min mehetett keresztül teljesne tönkretette az internet világa. De valjuk be őszintén azért ő is felelős volt. ez is bebizonyítja, hogy nem szabad magunkat felpakolni az internetre. Egyébként sok hasonló eset van inkább külföldi példák. Pl egy meleg fiút teljesen tönkretették lelkileg, csúfolták youtubon gondolok közösségi oldalakon is és ő is öngyilkos lett.
2013. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom, de azért azt gondolom, hogy egy ép ember, el bírja viselni a kritikát, és le tudja állítani a cukkolást. Mindannyiunkat cikiztek és csúfoltak, mert ilyenek a gyerekek. Ettől még a legtöbbünk nem lett öngyilkos.


Még a gimiben volt egy lány aki lepippantott egy srácot egy buliban, és videóra vette a srác. Elküldték mindenkinek, a tanároknak, a szüleinek. Semmi baja nem lett. Senki nem utálta meg, és ugyanott fejezte be a sulit ahol elkezdte.. Biztos ciki volt másnap bemenni órára, de nem ölte meg magát.


Az élet sokszor állít elénk akadályokat, de azokat meg kell tanulni leküzdeni. És őszintén megvallva, szerintem egy mellvillantás miatt nem kéne öngyilkosságba menekülni.

2013. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ezeket ma kaptam!

Ja és a facebookon, ha beírod, hogy "nyugodj békében Amanda Todd" ott is megtalálhatod.


Tudom, hogy ez nem ok arra, hogy ilyet tegyél, de nem vagyunk egyformák, van aki érzékenyebb!

Sajnos ilyen a depresszió, egy ördögi kőr amiből nagyon nehéz kilábalni. Sajnos az ilyen betegek nem is akarnak meghallni, csak nem bírnak megbírkózni ezzel az élettel és annyira elkeserednek, hogy számukra csak ez lehet a kivezető út! De ilyen ez a betegség! Sajnos nem tehetsz róla, hogy depressziós légy!

Szegény lány!:( Miért pont ezt kapta az élettől? Pedig segíthettek volna neki, de senki sem vette őt figyelembe és ezért is érezte ennyire egyedűl magát. Próbált menekülni és esélyt adni magának, még el is költözött, de ott is csufolták!:( Szerintem azt érezte, hogy bármerre is megy a világba soha nem lesz többé minden a régi és szerintem ez tette tönkre őt annyira.


Amugy kösz a válaszokat!:)

2013. szept. 27. 15:18
 4/5 A kérdező kommentje:
A facebookon, ha beírod, hogy Amanda Todd, találsz pár képet is!:) Szerintem egy gyönyörű lány volt...! Nem ezt érdemelte volna...!:(
2013. szept. 27. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egy kicsit sokat foglalkozol vele. Maga választotta ezt, nem kell érte sajnálni.
2013. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!