Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén! Ti mit tennétek...

Őszintén! Ti mit tennétek apátokkal, ha így fenyegetőzne?

Figyelt kérdés
Ha anyukátok elvállna apukátoktól,mert az apukátok alkoholista és többe nézi az italt,mint a gyerekeit,családját és amiért elvállt anyukátok tőle és ezért szétment a család és azt mondaná apukátok,hogy ha meglátom azt a nőt mármint anyukátokat akkor jól megveri. Ha ti ezt meghallanátok apukátok ilyet mondott,mit csinálnátok apátokkal?

2014. júl. 28. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Családvédő egyesülethez kellene menned segítségért, vagy pedig gyermekmentő szolgálathoz. A rendőrség sajnos nagyon passzív ilyen ügyekben. Viszont ha hivatalosan elváltak már, akkor a rendőrség valamennyire beleütheti az orrát az ügybe.
2014. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:
A leírásod alapján nem tűnik olyan vészesnek a helyzet. Amelyik kutya ugat, az nem harap, tartja a mondás. Szerintem az is elég, ha apádnak csak annyit mondasz, hogy mindenképpen meg fogod akadályozni, hogy bántsa édesanyádat. Persze erre rá fog kérdezni hogy hogyan? Erre elég lehet annyi válasz, hogy majd ahogy a helyzet megkívánja. A lényeg az lenne, hogy apádban tudatosodjon, hogy édesanyád nem áll védtelenül egyedül.
2014. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, kerülném az apukámat.
2014. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj a rendőrségre , undorodnák tőle, azaz én undorodok is a saját apámtól
2014. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én anyámról és apámról lenne szó akkor egyszerűen tisztáznám apámmal hogy amint megpróbálja akkora állba rúgást kap hogy az alsó fogsorát többet nem szedi ki a felső ínyéből. Nem csinálnám tovább a balhét. Persze ha sor kerülne rá akkor beváltanám amit megígértem.
2014. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rendőrség addig nem foglalkozik az üggyel, amíg vér nem folyik. Tapasztalat. Nálunk sem folyt még vér.
2014. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából tegnapelőtt Eljött apám hozzám,hogy az öcsémnek segítsen,de tele volt itallal és igy fenyegetőzött én meg számonkértem,hogy mit mondott és a falba rúgtam,mutatva,hogy aki édesanyámat bántaná azt rúgnám le úgy,erre jott volna nekem,hogy csillapodjak,mert lever én pedig megcsavartam a kezét úgy,hogy majdnem a Földre vittem,azzal a technikával,amit harcművészet edzésen tanítottak. És oda mondtam,hogy ez már a második eset,hogy azt mondta,hogy ha elkapja anyut jól megveri,elsődjére még nem vettem Ennyire komolyan,de ez a második és még egyszer meg ne halljam. Szerintem is a rendőrség is jöhet szóba viszont úgyse csuknák be csak,ha megtörtént a baj,esetleg,de mig csak fenyegetőzik addig nem. De azért nem is szólok a rendőrségnek,mert nem foglalkoznak vle míg nincs baj,kiröhögnének,hogy a problémát beszéljék meg. Ennyi.
2014. júl. 28. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk apu soha nem ivott, mégis többször megverte anyut. Aztán egyszer mikor már nagyobb voltam, mint apu és megint neki esett anyunak, akkor jól megruháztam. Azóta nem mer verekedni. Nem tűröm meg az erőszakot a környezetemben.
2014. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!