Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek milyen a kapcsolatotok...

Nektek milyen a kapcsolatotok a nevelő apátokkal?

Figyelt kérdés
Mennyire szól bele az életetekbe? Ha veszekszel anyukáddal pl? Kort és hogy mennyire komoly a kapcsolata anyutokkal írjátok meg lécci.

2012. nov. 26. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy semennyire, de még csak beszélgetni sem beszélgetünk max havonta egyszer, de akkor sem, komoly dolgokról, csak apróságokról. Én örülök hogy ez így van, főleg hogy apámmal tartom a kapcsolatot, így nem kell helyette más.
2012. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

anyával kb 3-4 éve van együtt.

ja 14/F

2012. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szörnyü a kapcsolatunk!

15 éves vagyok,már 13 éve együtt vannak anyával!

Utálom és szerintem ő se szeret.

Mindenbe beleköt,aligvárja hogy basztasson. Mint már mondtam 13 éve együttvannak,anyummal nagyonkomoly,mar osszeis hazasodtak :( .

Néha kedves de az havonta egyszer van.

Még 2 és fél év és 18 leszek aligvárommm :)

2012. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Apám helyett apám és remek vele a kapcsolatom. Édesanyámmal 5 éve él együtt (azaz velem is) és nagyon rendes ember, jól ki is jövünk.

16/f

2012. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tisztelem és becsülöm őt. Rendes, dolgos, és nagyon okos ember. 10 éves korom óta van édesanyámmal, most nyáron házasodtak össze.

Nem tegezem, nem sokat beszélgetünk személyes dolgokról, de mindenben segítek neki, amiben szüksége van rá.

Néha persze nagyon nehéz elviselni, de ez mindenkivel így van. De soha sincs konfliktusunk, nem mernék vele veszekedni vagy ilyesmi.

Nem tudom milyen egy apa, szerintem nem ilyen, de azért én szeretem őt, a maga módján pedig ő is minket a tesóimmal. Szerintem vannak sokkal rosszabb "igazi" apák is.


Ja, ha anyával veszekszünk, akkor azt mondja "nem szabad ilyet mondani" vagy hogy "ne bántsd anyát", de csak viccesen, hogy ne legyen veszekedés. Különben inkább kimarad az ilyenekből.


Ja és mindig megkérdezi, hogy mikor jövök, és hova megyek, és meg ne fázzak :D De sosem mondta, hogy valahová nem mehetek vagy meddig maradhatok. Ezekbe nem szólt bele. Nem vállalt konkrét nevelő feladatot.


L / 22

2013. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem teljes értékű nevelőapám, de fél éve amikor anyához megyek akkor vele is együtt vagyok.

Őszintén rühellem és ő is engem..

Miért??

Én próbálok kedves lenni, elfogadni, nagyjából már meg is volt ez. De egyszerűen ő annyira nem bír engem , hogy ami dolgot talál beleköt.

Kicsit izgő-mozgó vagyok, sokat beszélek de ő ezt annyira túl dramatizálja, hogy az hihetetlen.

Mondjuk hülyéskedek[csak anyával tudok, itthon apával sajna nem lehet, de még beszélgetni se] vagy beszélek és rám szól, hogy vegyek vissza.. Csak tudnám hogy miből?

Rossz tulajdonságom, hogy bele tudok szólni dolgokba amikor valaki beszél. Nem pofázok bele konkrétan, de teszem fel beszélgetnek az ebédről. És én is kicsit bele beszélek, hogy szerintem finom volt [jó nyilván nem erről beszélnek, de a szint ez] és azt mondja én bele beszélek a dolgokba. De ha teszem fel anyával beszélek, akármiről-mondjuk suliról.. - akkor ő simán elkezd beszélni anyámmal nem zavartatva magát , hogy én esetleg fontos dologról beszélek vele...

Amit talál belém köt. Nevetek? Fogjam magam vissza! Beszélek? Fogjam be!


Nagyon idegesítő.. Nagyon utálom.

15\L

2013. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
-_- Utolsó hasonló helyzet.. én is 15 vagyok.. most akarnak össze költözni.. hányás veszély!!!!!!
2013. jan. 26. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!