Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem emlékszem miért szakította...

Nem emlékszem miért szakítottam, mit akar a tudatalattim mondani, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa érzések kavarognak bennem, mikor azt hittem mára már minden megnyugodott. Fél éve szakítottam vele, mert nem voltam belé szerelmes és rosszul éreztem magam emiatt, viszont már nem tudom elképzelni ezt az érzést, hogy már nem kell az, hogy szeressen, mert én őt nem és így csak mindenkinek rossz. Mostanában viszont gyakran eszembe jut hogy milyen jó volt hogy ő volt nekem és ő bezzeg elfogadott.

Kinek írhatom meg a részleteket privátban? (Itt sajnos hosszú lenne rendesen kifejteni és akkor úgyse olvasnák el a fentiek csak nagy vázlatok hogy kb miről van szó :/ )

18L


2014. júl. 28. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
írhatod :)
2014. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 djn válasza:
Szia.Lehet, hogy segiteni nem tudok, de ha gondolod megoszthatod.
2014. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!