Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak ennyire "agyatl...

Tényleg vannak ennyire "agyatlan bárány" emberek?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy már találkoztatok ezzel a Jana reklámmal, ha mégsem, idéznék:

"Paulo Coelho könyveiben sokan leltek motivációra az elmúlt évtizedekben. Világhírű irodalmi művek szerzőjeként és a béke szószólójaként ő lett a Jana „ Víz, ami inspirál” kampányának ihletője. Ebből az alkalomból a Jana e nagyszerű író idézeteivel gazdagított, különleges kiadással jelentkezik.


Nemcsak a könyveiből áradó pozitív kisugárzás és sajátos energia magyarázza, miért vált Paulo Coelho ennyire közkedveltté, hanem az is, hogy munkásságával és tetteivel figyelmeztetett a modern világ problémáira. Személyiségéhez számos nemzetközi sztár kötődik érzelmileg. Könyvei sokakat megráztak: Az alkimista és a Zahir emberek életét változtatta meg, arra vezetve őket, hogy másféle, valódi értékek felé forduljanak.


A Jana „Víz, ami inspirál” kampánya számos embert motivál és segít, éppúgy, mint Paulo Coelho. Éppen ezért az ő üzeneteivel lelkesítenek a Jana különleges kiadású palackjai. Találd meg a neked szólót a Jana-palackok között!"


Ez ugye csak valami vicc? Vagy tényleg léteznek annyira hülye emberek, hogy erre kereslet legyen? Mert azt még úgy ahogy megértem (vagy megpróbálom megérteni), hogy megvették a könyveit, de hogy valakinek erre szüksége, igénye legyen? Szerintetek ez miért lehet? Elfelejtettek gondolkodni és a legalapvetőbb mondatokat sem bírják megfogalmazni? Én erre tippelek. Mindenesetre felháborító és elszomorító.

Nektek mi a véleményetek?



2014. júl. 29. 03:26
 1/3 anonim válasza:

Fuu még ezt nem làttam...de rz a talâld meg a neked szòlòt vagy mi...egy reklàmfogàs. A vevőhöz szòl. Mint pl a neves kòla. Haverom azért megvette mert az ő neve van rajta...nem is szereti a kòlàt!

Szòval pszicholôgia. Befolyàsoljàk az embert a reklàmok.

Èn pl a patikâban Bebantent kértem amikor sosem hasznàltam olyat, de a TVben azt nyomjàk jobban plusz mikor kijöttem akkor figyeltem fel az ajtòn a bepanten reklàmra... Pszichològia. Jàtszanak az agyaddal ìgy befolyàsolnak

2014. júl. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
A protitért mindent! Tényleg ilyen a nép!
2014. júl. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy tudsz ezen még kiakadni. :D Ha körbenézel, minden termék bevet minden baromságot, csakhogy megvedd. Nem egyedülálló esetről van szó. Ráadásul ők is tisztában vannak vele, hogy az emberek nagyrésze nem veszi be a dolgot, ettől független még akár jópofa is lehet. Az embernek feldobja a napját, vagy nem tudom. :D


Egyébként én vettem ilyen Jana-s üveget, bár nem tudtam róla, hogy van rajta üzenet. :D Kellett egy egy literes üveg, láttam hogy ez pont akkora és szép színes, szóval ezt választottam. xD

2014. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!