Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A magyar emberek miért nem...

A magyar emberek miért nem esznek bárány húst?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyitni egy bárányhúsos helyet Budapesten, tudom hogy jelenleg nincs rá igény, de rá lehetne "szoktatni" az embereket?
2014. márc. 9. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Boszniában ettem sült bárányt, elképesztően finom, teljesen másabb íze van, mint a bárány pörköltnek.
2014. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen pont erre gondoltam. Puhára sült omlós bárányhús. Nincs az az erős "birkaíz" amit a fiatalok többsége nem bír elviselni, de a fiatal sült bárány nagyon ízletes.
2014. márc. 9. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert magyar embernek nincsen pénze bárány húsra, még néha a csirkemell megvétele is bajos vkinek,nem hogy a bárány hús!
2014. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát én idén akarok eladni bárányt, akármennyire is sajnálom őket :)) Fel szokták vásárolni, elég jó árban.

De ez jó kérdés, kipróbálnám, hogy milyen sülve.... erre már gondoltam én is

Gondolom, drága lehet.

2014. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért sok ember nem szereti az ízét mint pl én se és a család többi tagja se ,és jo draga is .
2014. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű oka van: drágább. Viszont én is nagyon szeretem jól átsütve.
2014. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem szoktam, mert egyrészt drága, másrészt mifelénk a piacon csakúgy nincs kitéve a hentesnél, nem lehet venni, meg kell rendelni, de akkor meg min. több kg-ot kell venni, ami pénz.
2014. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csirkemell filézve 1200-1300. sertés comb 1400-1500, bárány kilója 2500-2800 hal kilója 2000-5000. vajon miért a csirke a magyarok kedvenc húsa...
2014. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én például azért, mert nem ízlik.
2014. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!