Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 1 hónapja kezdtük a szobatiszt...

1 hónapja kezdtük a szobatisztaságra nevelést lányomnál. Levettük a pelust és 1-1.5 hét múlva már nem is nagyon volt baleset. Most 2 napja meg naponta 2-szer is bepisil. Most visszaesett vagy ez normális ilyenkor még?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még korai volt a peluslevétel, még várni kellett volna. Mennyi idős egyébként? Ha még mondjuk korban közelebb áll a 2 évhez, akkor azt gondolom, hogy korai volt, nem érett még rá meg teljesen, ha közelebb van a 3 évhez, akkor meg megesik az ilyen.

Amúgy nem gondolnám, hogy ez visszaesés lenne, teljesen normális dolog. Azért a szobatisztaságot sem úgy kell elképzelni, hogy hipp-hopp szobatiszta lett a gyerek és onnantól fogva soha egy baleset sem lesz. Mert lesz.

2014. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a bepisilések jelentenek lelki zaklatottságot is


én tanúja voltam amikor vonaton kb mindenért leszidták a kislányukat a szülei, az egész úton!!!mert beleszólt valamibe, meg leejtette a játékát, meg stb az utolsó az volt, amikor a kalauz felajánlotta hogy megmutatja neki a vonatot, elment apukával, visszajöttek és apuka ezután egészen leszállásig szidta a kislányt, mert az bepisilt, anyuka meg csak magát védte (mert nem hozott másik nadrágot és csak ekkor emelt hangot apuka ellen, amikor őt támadta)

de mindezt teljesen diplomatikusan, szerintem tanult párról van szó

de én megkönnyeztem a vonaton egy idegen gyereket.


nagyon érzékeny a gyermeklélek.

2014. jún. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!