Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mikor gyorsabb az anyag csere...

Mikor gyorsabb az anyag csere ha naponta 3 szor kakilunk keveset vagy naponta 1-szer de kiadósat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég evidens, de ha ennyire nem magától értendő, akkor az első.
2014. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na de lehet attól is többször kakilni ha egyszerre csak egy kevés jön, vagy ki is ürülhet a bél egy nagy kakilástól is.


Akkor nekem mennyire gyorsult fel az anyagcserém ha 4-5 naponta kakiltam eddig és székrekedésem volt mindig, mostanában pedig minden nap 2 alkalommal kakilok?

2014. júl. 11. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Annyira hogy az agyadat is kikakiltad, sajnos ki kell szedned a csatornából a székleted, és megenned, különben agy nélkül fogsz élni :|
2014. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi köze ahhoz, hogy egyszer vagy többször kell WC-zni.

A gyors anyagcsere annyit jelent, hogy az adott táplálékot milyen gyorsan dolgozza fel a szervezeted. Hiába WC-zel 3x naponta, ha mindháromszor a tegnapelőtti briós maradékát bogyózod. Vagy barnázhatsz egyszer naponta akkor is gyors az anyagcseréd ha az "aznapi" salak ürül. (kicsit erős példa de szerintem így kell nézni).

2014. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az anyagcsere gyorsasághoz nincsen köze a szaráshoz te idióta.
2014. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyébként ezen már én is gondolkodtam :DD Szerintem lehet ugyanaz a kettő, mert ha sok folyadékot viszel be vagy ozmózis miatt átmegy belőled a folyadék a végbeledbe, akkor valószínű hogy nem egyszerre fogsz kakilni, de ha tömörebb akkor egészben is ugyanaz van meg.


Talán ahhoz köze lehet hogy mikori ételt kakiltál ki-de csak tippelem. Mondjuk ha délután a tegnapi reggelit vagy az aznapi reggelit...


Lehet ez is hülyeség mert az anyagcseréd az életműködéseddel elhasznált energia, viszont salakanyagokról senki nem mond semmit, lehet hogy gyorsabban átmennek rajtunk ha gyors az anyagcserénk :D

2014. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!