Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan hogy konkrétan...

Van olyan hogy konkrétan rossz csillagzat alá születik két ember? Vagy csak szimplán szerencsétlenek vagyunk?

Figyelt kérdés
Párommal mindig minden dologból negatív eredménnyel jövünk ki,attól függetlenül hogy sosem voltunk reménytvesztettek,jómagam lelkes pozitív személyiség vagyok.Párom picit pesszimista ugyan,de az az igazság hogy nem csodálkozom rajta.Ez ellen mit lehet tenni?Nem tudom elhinni hogy az élet így osztja nekünk a lapokat és pont.Én aztán meglátom mindenben a pozitívumot,nem is adjuk fel soha,de néha már én is elgondolkodom a sorson.Az alap dolgok meg is vannak,de ha történt valami csak lentebb húzott minket mindig is,utána jött az hogy küzdjük magunkat vissza az alap szintig. -.- Nagyon szeretjük egymást egyébként,lehet azért mert a lehetetlen helyzetek össze kovácsolnak minket.Van ennek a szerencsétlen helyzetnek ellenszere?? 25l

2014. júl. 30. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velünk is nyugi 11 éve rengeteg próbát álltunk ki,pénztelenség , halál,betegség, de még bírjuk:)
2014. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
11éve? Akkor az én 3évemmel befogom a számat :D
2014. júl. 30. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!