Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom mennyi ch-val...

Nem tudom mennyi ch-val tömegeljek. Segitesz?

Figyelt kérdés

Szoval ..elkezdtem szálkásitani 2gramm ttkg ch-val... az elejėn ennyivel is ment.

Majd levittem 1 gramm-ra egy idö után.


Most nem tudom, hogy mennyivel kezdjem a tömegelėst.


Ėn 3 grammra gondoltam...


Azt mėg hozzáfüznėm,hogy heti 3×30 perc aerob edzėst szeretnėk csinálni...... hamar tudok zsirt felszedni.


Szerinted... 3 ttkg ch jo lesz?



2014. júl. 16. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tologasd úgy, ahogy a súlyod változik. Ha még nagyon az edzések elején vagy, akkor heti szinten 15-20 deka súlygyarapodás ideálisnak mondható. Ezt kell hetente mérned mindig ugyan abban az állapotban/időpontban, pl reggel éhgyomorra szarás előtt/után. Én 2g-ról indítanék és megnézném 1-2 hétig, hogy mi történik. Ha nem mozdul a mérleg semerre, akkor dobnék hozzá 10-15g CH-t következő hétre.
2014. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A heti súlygyarapodásodat kell mérni és aszerint változtatod a ch-t, ahogy előttem is írták.
2014. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. júl. 16. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!