Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez hogy nincsen...

Miért van ez hogy nincsen önbizalmam?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok a családom a barátaim ismerőseim es szerelmem szerint is szép vagyok sőt még ismeretlenek szerint is viszont semennyi önbizalmam sincsen.. de tényleg semmi .. visszahúzódó vagxok csendes sosem látom magam szépnek semmilyen ruhában és szeretnék egy kis önbizalmat szerezni hogy végre a suliban is merjek felszabadulni.. persze anyamék a barátom es a barátnőim előtt már sikerült de nehezen és engem ez zavar tudtok segíteni hogx mit tehetnék hogy magabiztosabb lehessek?
2014. júl. 30. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha saját magad nem hiszed el, hogy tényleg szép vagy, akkor hiába mondják a többiek, hogy mennyire vonzó vagy, ha egyszerűen még tükörbe se mersz nézni. Első lépés, hogy saját magadat el kéne fogadnod olyannak, amilyen vagy. Nézz szembe saját magaddal. Ülj le a tükör elé, kezd el nézegetni és vizsgálgatni magad. Mi az, ami tetszik és mi az, ami nem. Ha valami nem tetszik a külsődön akkor változtass rajta.

Ha a társaságban nehezen oldódsz fel, akkor hagyj időt magadnak. A társaság úgy is segít majd.

A két oldal ajánlok, olvasd el, hátha segíthet neked:

[link]

2014. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!